Rádi mlsáte, ale nechcete přibrat ani gram? Sáhněte po PROTISSIMO

Míváte často chuť na "něco sladkého", ale po jeho konzumaci máte výčitky, že jste "zlikvidovali " ne příliš zdravé jídlo, což se odrazí i na Vaší linii?

Vyhněte se nezdravým pamlskům a raději sáhněte po produktech PROTISSIMO. Ty jsou nejen zdravé a chutné, ale můžete je bez obav z přibírání konzumovat s úsměvem na tváři, protože obsahují pouze malé procento sacharidů a cukrů!

Večer před televizí není snadné odolat mlsání. No na obavy z přibírání můžete při PROTISSIMO rychle zapomenout a klidně si dopřát chutnou čokoládovou tyčinku, horkou čokoládu, banánový pudink, jahodový koktejl, palačinku s pomerančem nebo citronem, kakaový koláček nebo jinou sladkou dobrotu z dostupné široké nabídky produktů.

PROTISSIMO_novinky2014_small

Primárně je PROTISSIMO určené k redukci hmotnosti, ale můžete ho jíst i v případě, že si chcete udržet svou hmotnost a linii. Není jen účinnou dietou, ale účinně pomáhá udržovat hmotnost díky svému složení obsahujícímu ty nejkvalitnější suroviny.

Složení všech jídel PROTISSIMO je přizpůsobené chuťovým pohárkem každého z nás. Aby bylo z čeho vybírat , široká nabídka byla rozšířena o další příchutě a to o Dezert s příchutí pralinky, Koktejl s příchutí tmavé čokolády, Puding s příchutí hruška-stracciatella, Puding s příchutí kokosu a mandarinky a o Puding s příchutí stracciatella.

Sladká jídla PROTISSIMO mohou být pro Vás vhodnou volbou, pokud se nechcete obávat z přibírání a rádi si dopřejete chutné a sladké dobroty. Celou nabídku produktů a všechny informace o dietě naleznete na internetové stránce http://www.zdravoschudnut.sk.