Kvalitní softshellové oblečení, které skutečně padne

Pamatujete si ještě, jak vás maminka sotva se trochu ochladilo starostlivě balila do huňatého svetru a nepromokavé šusťákové bundy? A vzpomínáte si, jak bylo těžké v takovém úboru běhat nebo provozovat jiné zábavné aktivity? Oblékání na cibulku ale už naštěstí odzvonilo, moderní materiály v čele se softshellem umí tělo zahřát a zároveň se postarat o efektivní odvádění potu, které zajistí tepelný i pocitový komfort.

softshellova-bunda

Softshell má hned celou řadu pozitivních uživatelských vlastností. Především je voděodolný ale zároveň prodyšný (nikdy se v něm nezpotíte jako v šusťáku), také je velmi příjemný na dotek (strukturou připomíná fleece, snadno se tvaruje a ještě snadněji čistí – k odstranění nečistot vám ve většině případů postačí vlhká textilii. Neprofoukne a je odolný proti povětrnostním podmínkám. Dobře ušité sofstshellové oblečení navíc klidně můžete dát dětem i do školy, aniž by působily dojmem, že přišly do školy v teplácích.

 bunda-profi-softshellova

Česká kvalita podle vašich přání

V e-shopu Adom.cz si můžete být jistít, že každý kuse oblečení prošel starostlivýma rukama českého krejčího, který při volbě střihů a tvarů zohledňuje typické slovanské tvary, ale navíc vám dává možnost upravit si veškeré oblečení podle vašich potřeb. Máte pocit, že klasický pas by byl pro vaše dítě příliš objemný nebo byste potřebovali u nohavic či rukávu přidat dva nebo tři centimetry navíc? Napište to do poznámky k objednávce a veškeré úpravy budou provedeny zdarma a během několika dní.

kojenecke-kalhoty-softshellove-krteek-rozepinaci

Žádné dodatečné našívání materiálu se nekoná, jednoduše se ušije originální kus oblečení podle vašich mír. A to skutečně zdarma. Vybrat si můžete také rozličné bezpečnostní prvky, které zajistí vašim dětem bezpečnost nebo si vybrat softshellové oblečení pro sebe nebo třeba vašeho domácího mazlíčka. S e-shopem Adom.cz vás zkrátka podzimní plískanice už nikdy nezaskočí.