Kvalitní vodovodní baterie šetří peníze i čas

V koupelně existují dvě věci, které se vyplatí mít pod kontrolou za každých okolností. Tou první je obyčejná hadice od pračky, která dokáže zpuchřet už po několika letech a koupelnu spolehlivě vytopit. Místo několika desetikorun za kousek plastu pak řešíte opravy za tisíce.

Druhou věcí je pak určitě kvalitní vodovodní baterie. I tady můžete včasným a pečlivě provedeným nákupem značně ušetřit a navíc si můžete být kdykoliv jistí nezávadnou vodou, která k vám z kohoutku doteče. Rozhodně se vyplatí neorientovat se při nákupu nové vanové nebo umyvadlové baterie jen podle konečné ceny.

 Výstřižek

Ujasněte si, co vlastně potřebujete

Při výběru nejdříve přijdou na řadu praktické věci, mezi které patří rozteč baterie a její typ. Existují nástěnné, stojánkové nebo podomítkové, se kterými je třeba počítat už při realizaci koupelny. Ujistěte se, že je pod zvolenou vodovodní baterií dostatek místa pro umytí rukou nebo napuštění hrnku s vodou a zároveň zvažte, jestli baterie příliš netrčí do výšky nebo do hloubky. Jakmile vezmete v úvahu tato kritéria, zjistíte, jaký typ umyvadlové baterie do koupelny potřebujete.

 

Cena není to nejdůležitější

V domácnosti existuje řada věcí, na kterých je možné v případě potřeby ušetřit, ale nová vodovodní baterie by to být neměla. Vždyť kvalitní výrobky se zárukou 5-7 let běžně slouží i podstatně delší dobu. Navíc je u nich kladen důraz na pohodlné a rychlé ovládání (není třeba pracně nastavovat potřebnou teplotu vody a zbytečně tak roztáčet měřič spotřeby vody) a tichý chod. Navíc si můžete být vždy jisti, že z vašeho vodovodní řádu poteče jen čistá a nezávadná voda, což u levnějších baterií, ve kterých postupně začínají součástky korodovat a rozpadat se, vůbec nemusí být pravidlem. Šetřete své finance i zdraví a pořiďte si kvalitní vodovodní baterie z renomovaného e-shopu www.topeni-koupelny.cz.