Rozzařte své zdi zbrusu novými tapetami!

Bytový design jde vpřed mílovými kroky a leckdy je těžké udržet krok s jeho pestrostí a atraktivitou. Moderní trendy ale naštěstí často přejí věcem, které důvěrně známe už z minulosti, ale které získaly díky nejnovějším technologiím mnohem lepší kvalitu i vzhled. Ke stálicím bytového designu zcela jistě patří i tapety na zeď.

425123_530

Existuje několik možností, které dodají stěnám vašeho bytu svěží a jedinečný vzhled. Pokud ale nejste zrovna typ domácího kutila, oživte je tapetováním. Moderní tapety nevyžadují žádné speciální postupy, vystačí si jen s co největší pečlivostí a dostatkem času.

Tapety ale nikdy nekupujte v podezřele levných obchodech nebo z druhé ruky. Špatně skladované tapety vás totiž mohou při lepení nepříjemně překvapit. E-shop www.tapety-na-zed.cz nabízí široký sortiment tapet všech druhů i barevností. Při výběru tapety do svého bytu se můžete inspirovat reálnými fotografiemi produktů v interiéru nebo požádat o zaslání vzorků tapet zdarma, který vám pomůže představit si zvolenou barevnost přímo ve vašem bytě.

725698_600

Na výběr máte tekuté tapety, samolepící tapety, fototapety i dětské tapety. Doplňkovým sortimentem jsou přírodním bambusové obklady a tapetářské potřeby. Můžete tak nakoupit vše potřebné k tapetování na jednom místě a za výhodné ceny i poštovné.

Velmi zajímavě vypadají v interiéru tekuté tapety, které se nanáší podobně jako štuk. Díky svému přírodnímu složení (obsahují celulózu, hedvábí a bavlnu) prospívají životnímu prostředí a jsou vhodné i do domácností alergiků. Dokáží stěnu částečně odizolovat a tím brání nežádoucím unikům tepla. A oceníte je i ve chvíli, kdy se na stěně objeví nehezký flek. Tekuté tapety totiž stačí namočit, seškrábat, znovu rozmíchat a nechat zaschnout. Nemusíte řešit obnovu celé stěny jen kvůli jedné nehodě. A to se rozhodně vyplatí, zvlášť pokud máte v rodině malé děti nebo domácí mazlíčky.