Kvalitní zábradlí od kvalitního výrobce

Výběrem schodiště, balkónového zábradlí nebo barvou fasády to zdaleka nekončí. Mnohdy samotní majitelé velmi často opomíjejí na bezpečnost a výběr kvalitního zábradlí. Moderní společnost Equipe s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realizace a návrhů exteriérového, interiérového schodiště, zábradlí a zámečnických výrobků nabízí všem potencionálním zájemcům optimální řešení hned v několika variantách. Nechte si vyhotovit mimořádně kvalitní návrh i celou zakázku až po závěrečný úklid. Na výběr máte hned z několika možností realizace zábradlí.

 Schodišťové zábradlí

Schodišťové zábradlí sice slouží jako bezpečnostní či ochranný prvek zamezující riziko pádu, ovšem už dávno nejde jen o tak prvoplánovou součást domu. Schodišťové zábradlí od společnosti Equipe se ihned promění v dominantu a zajímavý estetický prvek celého schodiště. Nesmí být ani příliš extravagantní ani ztrácet na eleganci oproti dalším součástem prostoru. Vše musí být barevně dokonale sladěné a harmonizující.

Podestové zábradlí

Vysoce kvalitní, pevné podestové zábradlí je nedílnou součástí podestového schodiště neboli odpočívadla. Podesty se hodně používají všude tam, kde se očekává vyšší frekvence a pohyb osob. Lidé si zde mohou odpočinout nebo se elegantně a bez jakýchkoliv problém vyhnout protijdoucím chodcům. V případě vašeho zájmu vám společnost Equipe vyhotoví unikátní návrh, který se bude v maximální míře opírat o vaše představy a vize.

Balkonové zábradlí

Balkonové zábradlí musí být pevné a především bezpečné. Na druhou stranu jde o venkovní atribut, který je na očích, proto se společnost Equipe zaměřuje i na estetickou stránku věci. Nezapomínejte při realizaci zábradlí na design a moderní vzhled. I tento stavební prvek může být dle vašich představ krásný a moderní.

Pokud vás zajímají jakékoliv informace, naleznete je na stránkách výrobce a poskytovatele služeb na adrese http://www.equipe.cz/.