LED přídavná světla na Váš off-road

Přijde vám, že při nočních jízdách v terénu s vaším off-roadem není osvětlení cesty dostatečné? Chcete si jízdu naplno užít, ale potřebujete zajistit lepší viditelnost, abyste mohli i ve složitém terénu přišlápnout nohu k podlaze? Výkon na stávajících světlech asi nezvýšíte, ani nezvětšíte jejich pole působnosti. Existují ale i možnosti, které jsou ideálním řešením. Například instalace LED přídavných světel na váš vůz.

 

Náhrada halogenových světel

Moderní LED přídavná světla by se dala považovat, jako náhrada za halogenová osvětlení, která se na vozech využívala dříve. Oproti halogenům ale nabízí technologie LED mnoho výhod. První výhodou je bezpochyby životnost osvětlení, která je mnohem delší. Po celou dobu užívání ovšem LED osvětlení neztrácí nic na své intenzitě a výkonu. I při vysokých výkonech nepotřebují LED světla takový přísun elektrické energie. Výrazným způsobem tak šetříte i svou baterii v autě.

Nejen na off-roadech, ale i na pracovních strojích

LED přídavná světla se ale nevyužívají pouze na off-roadových automobilech, ale také na různých druzích techniky. Zejména u zemědělských strojů a strojů pro úpravu terénu. Kombajny, traktory, sypače, ale také bagry také potřebují pracovat v nočních hodinách a také na vykonávání své práce potřebují dokonalé osvětlení, na které mnohdy instalovaná světla z výroby nestačí. I zde tedy lze využít LED pracovní světla.

 

Variant je více, vyberte tu pravou

Variant provedení LED přídavných světel je velmi mnoho. Jednotlivé druhy se liší velikostí, konstrukčním provedením, tvarem, ale i výkonem. Podle toho je také stanovena jejich cena. Na trhu lze najít světla s kupní cenou okolo 700 Kč, ale také modely v cenové relaci 5 000Kč a více. Jestli chcete vybírat z široké nabídky, je vhodnou volbou navštívit specialistu na LED osvětlení.

Mezi největší LED specialisty na našem trhu se řadí www.eshop.ledsolution.cz.