Šicí stroje Toyota – který bude ten váš?

Zatímco mužům se při vyslovení slovíčka „Toyota“ automaticky vybaví jedna z nejznámějších automobilových značek, ženy naopak ihned začnou přemýšlet nad kvalitními šicími stroji. Přesně tak – Toyota to rozhodně nejsou jen dobrá auta. Za tímto slovem se skrývá i japonská značka s více než 40 tradicí, která do světa hrdě produkuje spolehlivé šicí stroje. Ty si od roku 1946 získaly srdce neskutečného množství žen po celém světě, které se rozhodly vsadit na kvalitu, pečlivost a vytříbenost těchto produktů.

 

Chcete pro sebe jen to nejlepší? Vsaďte na Toyotu!

Stalo se šití vaším největším koníčkem, kterému věnujete maximum volného času? A chtěli byste úroveň vašeho šití povýšit na lepší úroveň, aby za vámi byla vidět tvrdě oddřená práce a výsledky, za kterými byste se mohli hrdě postavit? Pak by se vaše pozornost měla ubírat směrem šicích strojů Toyota, které vašemu šicímu umění dodají úplně novou podobu. Na výběr máte z pestrého množství prvotřídních výrobků, díky nimž bude práce příjemná radost.

 

Neumíte se rozhodnout? Poradíme vám!

Vybrat si šicí stroj není rozhodnutí, které byste dokázali vyřknout během několika málo vteřin. Volba šicího stroje je volbou i na několik let, kdy vás šicí stroj bude věrně doprovázet při každém projektu. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo si nejste jistí výběrem, níže vám představíme dva špičkové šicí stroje značky Toyota – a kdo ví, možná jeden z nich bude právě ten váš!

 

  • Šicí stroj Toyota Super Jeans

Nejen na šití rifloviny, ale i pro jakékoli domácí šití je více než vhodný šicí stroj Toyota Super Jeans. Pyšní se nejen volným ramenem či horizontálním chapačem, ale i celou řadou dalších pozitivních vlastností, pro které stojí za to věnovat mu pozornost. Určitě oceníte velice rychlou výměnu patek, možnost zpětného chodu či vestavný navlékač.

11

  • Šicí stroj Toyota JSA 21

Šicí stroj Toyota JSA 21 je určený pro domácí použití a jeho největší předností je nejen bohaté vybavení, které ocení každá švadlenka, ale i stoleček, jenž hravě rozšíří šicí plochu. Tento stroj se pyšní dokonalým poměrem cena/kvalita, celkem 21 pevně danými programy a velice snadným ovládáním, které z něho dělají spolehlivého parťáka na dlouhá léta.

12