Povinná výbava pro kutily a zahrádkáře

Určitě se vám to někdy stalo taky. Celé dopoledne se dřete na zahradě nebo něco kutíte v dílně, nemáte čas se rozhlížet doleva doprava a jen se soustředíte na to, abyste práci dotáhli do konce. Pak přijdete k obědu a dostanete vynadáno za to, že máte fleky na kalhotách a rozedrané tričko. Není jednodušší pořídit si kvalitní výbavu, která se hodí pro práci a v níž se navíc budete cítit pohodlně?

 

Montérky

Alfa a omega vybavení každého kutila. Kvalitní montérky mají pohodlný střih, jsou vyrobené z odolné textilie, snadno se nerozederou a mají užitečné vychytávky, které vám umožní mít nářadí a nástroje vždy po ruce. Určitě oceníte množství kapes, úchytek a poutek, které vám umožní zachytit metr nebo šroubovák nebo uschovat pár šroubků. Montérky vás také při práci ochrání, a to jak při práci s ostřejším nářadím nebo v trnitém křoví, tak například při opravě auta.

Pracovní rukavice

Vaše ruce potřebujete při každé práci, nezapomeňte je proto chránit stejně jako jiné části těla. Pracovní rukavice se budou hodit při práci se dřevem, při malování i úklidu zahrady. Existují různé typy rukavic pro různé činnosti, můžete si tak pořídit rukavice jednorázové, antivibrační, svářečské, neprořezné, dielektrické, chemické a úklidové nebo například rukavice proti tepelným rizikům.

Ochranné pracovní pomůcky

Určitě si říkáte, že nosit na vlastní zahradě ochrannou přilbu nebo se obtěžovat nošením ochranných brýlích je zbytečné a vy to nepotřebujete. V první chvíli, kdy vám spadne špatně založené polínko na hlavu nebo kdy vám při broušení vletí piliny do očí, zjistíte, že je jednodušší investovat také do kvalitních ochranných pracovních pomůcek.

 

Kde koupit kvalitní výbavu?

Vyberte si kvalitního českého prodejce pracovního oblečení a ochranných pomůcek. Ty si můžete koupit na e-shopu nebo v jedné z kamenných prodejen v Praze.