Máte strach z každoročního vyúčtování? Už nemusíte!

Zimní počasí se nám blíží stále rychleji a začátek topné sezony už je v plném proudu. A tento rok si opravdu pospíšila. Dřívější začátek topné sezóny má následek samozřejmě větší odběr, elektřiny, plynu nebo větší spotřebu tuhých paliv. A s tím jsou také spojeny vyšší výdaje a větší finanční náklady na vytápění. Nikdo z nás nechce platit víc než musí, ale jak tomu zabránit?

 

Máme pro vás ideální řešení, 3 v 1.

Pro většinu lidí je v dnešní době obzvláště důležitá kvalita ale za příznivou cenu. V tomto případě je hlavní prioritou největší efektivita.

 

Jak že to funguje v realitě?

Výměnou oken uspoříte 8,8% nákladů na topení. Každé další procento úspory přijde poměrně draho – stojí zhruba 27 kč. Zateplení fasády je mnohem výhodnější. Dokáže snížit poplatky na topení až o 44%. Také cena je příznivější než při výměně oken. Zhruba 10 tisíc kč na jedno procento úspor.

Nejlepším řešením je zateplení podlahy na půdě. Může vám ušetřit až třetinu poplatků na topení. Přitom investice představuje pouze 5,5 kč na procento úspor. Systémem MAGMARELAX získáte efektivitu, kvalitu a to vše za skvělou cenu!

Z hodin fyziky na základní škole si pamatujeme, že se teplo vždy chová podle přírodních zákonů. Ohřátý vzduch je samozřejmě lehčí a tak stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, utíká bez žádného užitku z obytných prostor.

 

Izolování střech

Tepelná izolace složitých a nepřístupných střech se často stává tvrdým odborným oříškem. Je třeba minimálně zasahovat do konstrukce domu a zároveň zajistit dostatečnou vrstvu i ve špatně přístupných místech. Mezi konstrukce lehčí formou patří i vazníkové střechy. Zde není možné účinně rozprostřít vrstvu izolace z rohoží kvůli špatnému přístupu do prostor a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale použijeme náš systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®, jsme schopni i takto složitou střechu účinně a kvalitně zateplit během několika hodin práce. Střechy bytových domů mívají zpravidla konstrukce které jsou vhodné k dodatečnému zateplení. Lze tak úspěšně využít nízkonákladového opatření – systém MAGMARELAX®. To vám zajistí výrazné snížení nákladů za vytápění a to rychle a bez velkých zásahů do konstrukce. Návratnost zateplení stropu domu je rychlá a je tak jedním z nejvýhodnějších kroků v úspoře energie.

Izolování stropu

Nejlepší metodou u izolace stropu je aplikace dutinové izolace izolační hmotou MAGMARELAX®.

Nejčastěji se dělá foukáním do půdních meziprostor či do dutin. Tudy totiž z obytných místností utíká větší procento tepla. Teplý vzduch je samozřejmě lehčí než studený a tak stoupá ke stropu vytápěných místností. Většinou si najde sebemenší skulinky a proudí bez užitku na půdu. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší dutiny a otvory. Vlastní aplikace systému MAGMARELAX® je jednoduchá a to hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze a žene materiál do izolovaného prostoru. To celé za běžného používání domácnosti. Není ani třeba velká příprava půdních prostor. Pracovníci neudělajíí nepořádek a vše je hotovo jen za pár hodin.

Izolování podlahy

Stropní systém MAGMARELAX® je nejlepším způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků či obytných domů. Systém je lehký, přesný, variabilní a vysoce účinný.

To také zajišťuje nášlapná vrstva která je z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova jen za jeden den a následně se zafouká.

Půdu můžete využívat takřka ihned pro skladování či pro sušení prádla. Samozřejmě nemusí zůstat jen u skladování. Díky izolaci podlahy může podkroví sloužit i zcela netradičním způsobem. Vytvořte si na půdě třeba letní dětský pokojíček či relaxační místnost nebo třeba dílnu. Ale hlavně už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním těžkých izolačních desek a následnou těžkou betonovou podlahou.

A tak neváhejte, a ještě dnes vyplňte náš nezávazný formulář a vyřešte své účty ještě do Vánoc, s 15% slevou jako dárkem pro Vás! Více info www.mojeizolace.cz či na telefonu 800 100 533.