Metráž přináší originalitu do bytu i do šatníku

Ať už jste zkušené domácí švadlenky nebo jste v sobě lásku k šicímu stroji a objevili teprve nedávno, koženka metráž je tím pravým rájem pro vaši kreativitu. Konečně můžete svému oblečení dát tu správnou kombinaci vzorů a barvy, která vás dokonale vystihuje. Metráž má však velké kouzlo také v bytových doplňcích.

 

Softshell metráž vám pomůže vystoupit z davu

Pokud máte rádi osobitou módu a v konfekčních modelech vám stále něco schází k dokonalosti, pestrost výběru z metráže předčí vaše očekávání. O bohatý výběr kvalitních látek z různých materiálů, mezi které patří i populární populární softshell metráž, zde není nouze. Potom už je jen na vás, zda chcete proniknout i do tajů různých střihů a necháte svůj model vzniknout svépomocí nebo koupíte jen látku a realizaci necháte na nějaké profesionální švadleně modelem na míru. Obě varianty spolehlivě přinesou svěží vítr do vaší skříně i nové zážitky.

 

Koženka je ideální pro bytový textil

Pestrý výběr barev a vzorů látek z metráže dokáže skvěle posílit teplo domova. Bytový textil nabízí spoustu možností, jak variabilně doplňovat jednoduchý základní design sedaček, postelí ale i oken. Hravě tak vytvoříte dokonalé povlaky na polštářky z příjemné koženky metráž. Metráž vám pomůže vytvořit také jedinečné patchworkové deky, ale také záclony či nevšední závěsy. Stačí si vybrat materiál a vzor. Všem svým hostům tak můžete domácí atmosférou jednoznačně napovědět, co mát rádi a co vás vystihuje.

 

Efektně podpoří speciální dárky

Určité příležitosti si přímo říkají o dárek tzv. na míru. Vzor či materiál, jenž je pro konkrétní osobu specifický, připomíná nejlepší společné zážitky nebo je nejoblíbenější postavičkou např. pro děti. Metráž vám splní téměř všechna přání pro vytvoření vtipné zástěry nebo chňapky, nejoblíbenější sukýnky pro princezny či praktických softshellových kalhot s kapsami pro kluky.

Nenechte se omezovat klasikou, metráž posouvá hranice fantazie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *