Mít své balíky pod kontrolou je hračka

Sledování zásilky je poměrně oblíbená služba, která umožňuje člověku neustále sledovat status svého balíku. Budete moct sledovat, jak na tom Vaše zásilky aktuálně jsou. Proč by pro Vás mohla být tato služba užitečná? Pokud například zasíláte nějaký cenný balík nebo je od Vás adresát vzdálený tisíce kilometrů, tak Vás bude určitě zajímat, jestli probíhá přeprava balíků tak, jak by měla, a zdali je všechno v pořádku.

Spolehlivý přepravce je základem

Nesvěřujte svůj balík, zásilku, palety anebo cokoliv jiného, co potřebujete přepravit, do rukou nespolehlivého anebo nezkušeného přepravce. Svěřte ho do rukou raději někomu, kdo se v těchto službách doopravdy vyzná a kdo Vám může zaručit, že Váš balík bude doručen co nejrychleji a hlavně bez problémů. Přepravce Emons je díky kvalitě svých služeb snad tou nejlepší volbou. Specializuje se nejenom na vnitrostátní přepravu, ale také na tu mezinárodní, kterou může umožnit díky spolupráci s mnoha zahraničními přepravními firmami. Emons avšak bohužel momentálně funkci sledování zásilky nenabízí, ale samozřejmě se na tuto funkci můžete v blízké budoucnosti těšit.

Jak na to?

Určitě Vás tedy zajímá, jak to bude fungovat, jestli to bude zdarma, a co k tomu budete potřebovat. Samozřejmě, že to bude zdarma, svůj balík bude moct sledovat každý, kdo využije služby tohoto přepravce. Je to prosté, nejjednodušší bude, když zadáte číslo Vaší zásilky, a poté se Vám již zobrazí informace o tom, jak pokračuje přeprava balíků. Jakými jinými způsoby budete moci v budoucnu zjišťovat status svých zásilek?

  • Zadejte Vaše zákaznické číslo a ESIS-K číslo zásilky
  • Zadejte Vaše zákaznické číslo a k tomu referenční číslo
  • Použít můžete i dvacetimístné číslo obalu, které můžete nalézt napsané pod čárovým kódem

ESIS-K zákazníci, tedy zákazníci, kteří využívají zákaznický program pro zadávání zásilek, budou informováni automaticky generovaným emailem. Odesílatel automaticky a příjemce, pokud odesílatel uvede jeho emailovou adresu při zadávání zásilky.