30121020 - little boy with best friend looking through window

Mytí oken už neprovádíme! Nano impregnace, výškové práce Brno

Jsme pětičlenná rodina, bydlíme v domě na okraji města. Máme velkou zahradu, do které koukáme z obýváku přes velká francouzská okna. Je to krásná podívaná, jak v létě, tak i v zimě. Jelikož máme tři malé děti a dva psy, je jasné, že u nás doma nebude nikdy perfektně uklizeno. Prostě dělám, co můžu a myslím, že se mi to celkem daří. Jediné, s čím vedu neustálý boj, jsou právě všechna okna po celém domě.

Rychle se špiní, zanáší se nečistotami, jsou zapatlaná a jejich údržba je celkově náročnější. Proto jsem hledala řešení, jak si tuto práci nějakým způsobem ulehčit. Hledala jsem všude možně, až jsem na internetu narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád Brno, která se specializuje i na mytí oken a tzv. nano impregnaci oken.

Firmu jsem tedy zkontaktovala a zeptala se, co to nano impregnace přesně je a jak funguje. Bez problému mně to popsali, že je to taková nano vrstva, která se nanese na okna a pak je chrání proti nečistotám a vodě tak, že jakmile se na okno něco dostane, začne se to shlukovat do kuliček a pak je to pomocí větru odfouknuto pryč. Na oknech tedy nic neulpívá, je voděodolné, takže se to jen tak nesmyje a okna jsou tedy stále čistá a bezúdržbová. To mě nadchlo tak, že jsem s nimi domluvila termín mé poptávky, který vyhovoval oběma stranám a také mi byla zaslána ještě ten den finanční nabídka.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS, prošli si v rychlosti dům, aby věděli, kde začít a jak postupovat a poté se vrhli do práce. Nejprve okna důkladně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou. Následně je setřeli pomocí gumové stěrky a nanesli již zmíněnou nano impregnaci. Na závěr okna precizně vyleštili pomocí bavlněné pleny tak, že byla krásně lesklá a beze šmouh či tahů po leštění.

Jejich práce byla opravdu perfektní a jsem ráda, že jsem na tuto firmu na razila.

Výhodná cena, kvalitně odvedená práce, rychlost a skvělá komunikace, to všechno je A SERVIS a za mě tedy jediné a to velké doporučení.

Rotační tepování si poradí i se skvrnou od borůvek. Čištění koberců Brno

Žiji  s manželem a dcerkou v bytě. Ve všech pokojích jsme si nechali položit koberce, protože si dcerka hraje často na zemi, tak aby zbytečně nenastydla. Nejvíce dostávají koberce zabrat v obývacím pokoji a jídelně, tam trávíme nejvíce času a hlavně tam všichni jíme.

Sem tam se něco rozsype nebo vylije, však to znáte. Většinou se mi drobné skvrny podařilo hned vyčistit, ale ne všechny skvrny jdou za pomoci obyčejného přípravku a houbičky odstranit. Asi před dvěma týdny jsem si řekla, že rodinu překvapím a na nedělní snídani připravím palačinky. Nachystala jsem k nim několik druhů náplní, mezi nimi byla i borůvková marmeláda. Tu má dcera nejradši.

Dceři je rok a půl, tak ji ještě krmím. Jen na chvíli jsem odešla a co nevidím. Dcera převrhla celou sklenici s borůvkovou marmeládou na koberec. Okamžitě jsem začala koberec drhnout, ale marně, borůvky jen tak z koberce nedostanete. Koberec je světlý, takže flek od borůvek byl jak pěst na oko. No hrůza.

37025088 - close-up of person's hand cleaning stain on carpet with sponge

Manžel mě uklidnil a řekl, ať se obrátím na nějakou úklidovou firmu. Pamatovala jsem si, že kamarádka si nechává koberce pravidelně čistit od profesionálů. Požádala jsem ji o kontakt. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Brno. Zavolala jsem jim a domluvila si termín čištění. Moc šancí jsem tomu nedávala, přece jen borůvky jsou dost agresivní.

Zaměstnanci firmy dorazili a dali se do práce. Nejprve nanesli chemii na skvrnu a poté i na zbytek koberce. Pomocí kotoučového stroje chemii napěnili a poté vše vysáli speciálním vysavačem. Chemie vytáhla veškerou špínu z koberce, po borůvkách ani stopy. Úžasné.  Všechny koberce vypadaly po čištění mnohem lépe, měly tak zářivé barvy!

Firma A SERVIS předčila mé očekávání, strojová metoda čištění je opravdu účinná. Ještě jednou děkuji.