45743798 - attractive woman washing the window. cleaning company worker working

Pyly, saze, smog a mytí oken už neřešíme. Máme nano impregnaci!

Nebydlím ve městě, takže má okna smog netrápí, zato v období pylů bych je mohla umývat pořád. Mou chybou asi je, že nemám ráda špinavá okna, takže mi to prostě nedá a musím je stůj co stůj umýt. I když bych na práci měla spoustu jiných, i důležitějších, věcí, má okna musí být vždy krásně čistá.

Hodně mě to ale vyčerpávalo, čehož si všimli i mí přátelé. Poradili mi objednat si na mytí oken úklidovou firmu. Nejdřív mi to přišlo absurdní, ale ze zvědavosti jsem si jich pár našla. Jedna, přímo v Ostravě, dokonce nabízela i impregnaci, po které se okna nemusí ještě dlouhou dobu umývat vůbec. To víte, že mě to lákalo. Moc dlouho jsem také neodolala.

Jednalo se tedy o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Ostrava,  která ke mně přijela za účelem mytí těch mých zatracených oken. V mytí byli stejně pečliví jako já, jen jim to šlo výrazně lépe od ruky. Byla jsem překvapená, jak si na práci dávali záležet. Nejdůležitějším bodem byla ale už zmíněná nano impregnace, ta se nanášela pouze na vnější stranu oken a měla zabránit usazování nečistot. Impregnace sice nebyla nejlevnější, ale věřte mi, že za to rozhodně stála.

Můžu Vám říct, že impregnace funguje opravdu báječně. Od té doby jsem okna nemusela mýt vůbec. Myslím, že je to na mně znát, jak moc se mi ulevilo. Firma A SERVIS LIPKA mě velmi mile překvapila a zbavila mě předsudků o úklidových firmách. Z jejich práce jsem nadšená.

 

Hloubkové rotační čištění čalounění, koberců Ostrava

V naší firmě máme všude koberce. S kolegy si o tom myslíme své, protože byly neustále špinavé, i když se je naše uklízečky snažily pravidelně čistit. Hlavně v zimě to byla katastrofa. Buď bylo všude bláto nebo písek a většina našich zákazníků si před vchodem do budovy boty o rohožku neočistí. Sice jsme na to nadávali, ale jinak to neřešili.

44439456 - office floor carpet

Potom se ale blížilo důležité jednání, na které bylo potřeba, aby bylo vše perfektní. Bylo nutné najmout nějakou úklidovou firmu  –  hlavně na ty koberce. Nejlepší ohlasy měla na internetu společnost A SERVIS LIPKA,s.r.o., rotační čištění koberců Ostrava, tak jsme dále na nic nečekali a obrátili se na ně. K naší radosti jsme zjistili, že mohou přijít koberce vyčistit už za tři dny, a že navíc nabízí i další služby, například mytí, které jsme se nakonec rozhodli využít také.

Musíme říct, že jsme s nimi velice spokojeni. Všechna špína z koberců šla pryč, vypadaly jako nové a s použitím speciálních čisticích prostředků krásně provoněly celou místnost. Okna byla taky jako ze škatulky, a to vše stihli za necelých pět hodin, což je ve třech lidech opravdu hodně dobrý čas.

Proto bych chtěl s kolegy tuto firmu, především službu čistění koberců Brno, všem vřele doporučit, protože odvádějí skutečně kvalitní práci a je na ně spolehnutí. Jejich služby jsme začali využívat pravidelně a nikdy jsme s nimi neměli žádný problém. Všechno vždy proběhlo podle plánu.