Nebankovní půjčky přináší zajímavé možnosti, jak získat peníze!

Získat půjčku v bance není vždy snadné. Navíc se musíte připravit na složité papírování, při kterém dokazujete příjem a jiné náležitosti. Výhodnější alternativou se pro mnoho lidí stále častěji stávají právě nebankovní půjčky. Představíme si tři základní typy nebankovní půjčky a možnosti, které nabízejí.

 

Půjčka bez doložení příjmů

Mezi nejpopulárnější produkty patří právě tento typ půjčky. Výhodou půjčky bez doložení příjmů je, že pokud jí chcete získat, nemusíte dokládat příjem a nebankovní instituce často ani nenahlížejí do registru dlužníků. Půjčka je určena pro všechny, kdo mají v bance problém půjčku získat, protože se bance jeví jejich příjem rizikový. Při tomto typu půjčky zpravidla ručíte nemovitostí a půjčit si můžete 100 000 až 5 000 000Kč. Tuto možnost nabízí například společnost ACEMA Credit. Velkou výhodou je, že peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy. Dobu splácení volíte sami a je možné splácet až 20 let.


Půjčka se zástavou nemovitostí

Tuto půjčku je možné získat za podobných podmínek jako tu předchozí. Půjčky se zástavou nemovitostí jsou dnes populární i z toho důvodu, že mohou posloužit nejen na nákup nemovitosti, ale vlastně na cokoliv budete chtít. ACEMA Credit nabízí u této půjčky úrok výhodnější než v bance – 7,99% p.a. Opět si můžete zvolit dobu splácení až na 20 let a využít můžete i možnosti mimořádných splátek.

 

Půjčka bez registru

Půjčky bez registru patří k vůbec nejoblíbenějším, u nich vyhrává především rychlost vyřízení. Opět se nemusíte starat o dokazování příjmů ani o to, že bude nahlíženo do registru dlužníků. Za půjčku totiž ručíte nemovitostí. I v tomto případě si například u ACEMA Credit můžete půjčit 100.000 až 5.000.000 Kč se splatností až 20 let.

 

Proč se rozhodnout pro nebankovní půjčku?

Důvodů se nabízí hned několik. O půjčku můžete zažádat online a nemusíte tak nikam chodit. Do kontaktního formuláře zadáte vaše údaje, telefon a dobu, kdy se vám má společnost ozvat. Navíc půjčku budete mít předběžně schválenou do několika minut a nečekají vás ani žádné skryté poplatky…