Nehodám nelze zabránit, svůj telefon ale ochránit můžete

Mobilní telefon je naším nerozlučným společníkem. Každý den na něj proto číhá spousta nástrah v čele se škrábanci, odřeninami a prachem. Časem se jeho displej nevyhnutelně změní ve změť matných míst a škrábanců, což vede k nezbytné návštěvě servisu a výměně ochranného skla nebo ještě hůře celého displeje. A rozhodně nejde o levnou záležitost.

 

Screenshield™ – a na běžné fólie zapomenete

Základní ochrannou fólii dostanete dnes téměř ke každému novému telefonu. Tento velmi tenký kousek plastu ale stěží svede víc, než zabránit vlasovým škrábancům a snížit zamaštění displeje při běžném provozu. Ochranná fólie Screenshield™ z e-shopu www.skinzone.cz zvládne mnohem více. Již základní varianta standard nabízí extrémní odolnost a plnou průhlednost bez negativního vlivu na původní barevnost displeje. Odolá mnoha různým druhům poškození a jeho aplikace zakryje i již vzniklé drobné škrábance. Jeho cena začíná již na 350 Kč podle typu mobilu.

Dostupný je i model Screenshield™ Tempered Glass – plnohodnotné ochranné sklo s až 9x větší odolností se speciální oleofobickou vrstvou zcela eliminující otisky prstů. Cena od 490 Kč. Oba modely se mohou pochlubit 100% doživotní zárukou – v případě neúmyslného poškrábání získáte zdarma zcela nový kus.

t

Ušetřete díky ochraně Screenshield™

Cena Screenshield™ je velmi příznivá a ještě více vynikne při srovnání s výměnou skla či celého displeje v autorizovaném servisu. Vybrali jsme oblíbené modely iPhone od Apple a zeptali se, na kolik by nás tyto úkony vyšly. A ceny náš opravdu nepříjemně překvapily.

Jen za obyčejnou výměnu ochranného skla by nám servis naúčtoval asi 1500 Kč a výměna celého displeje by se nevešla pod částku 3500 Kč. To už je poměrně slušný zásah do rozpočtu, proto je určitě lepší těmto situacím předcházet a vybavit svůj telefon třeba právě ochranou Screenshield™.

Při jeho objednávce v e-shopu Skinzone.cz navíc můžete dát rovnou svému telefonu i jedinečný styl díky širokému výběru skinů s mnoha motivy, přičemž není problém zvolit si i svůj vlastní – třeba fotografii dětí nebo oblíbeného zvířecího miláčka.