Nejlevnější teplo je to, za které nemusíte platit

Je známo, že tepelný komfort v místnosti je dán teplotou vzduchu, ale svůj nepopiratelný vliv má také teplota stěn a samozřejmě všech dalších okolních předmětů. A udržet tepelnou pohodu po celý rok není zpravidla vůbec jednoduché a ani náhodou levné.

Chceme-li šetřit náklady vydané za topení, měli bychom především opravdu dobře zateplit dům. Vložené investiční prostředky se zároveň musí chlubit velmi krátkodobou návratností. Za ideál je považováno pouhých pět let nebo méně.

 

Jaký izolant je nejlepší? Minerální vlákno Magmarelax

Ano, je to tak. Charakteristickými vlastnostmi tohoto jedinečného materiálu jsou:

  • pružnost
  • vysoká požární odolnost
  • nenasákavost
  • dlouhodobá životnost

Je vhodný pro rekonstrukce stávajících nemovitostí i zbrusu nové novostavby. Potěší vás 15 lety záruky i velmi příjemnou cenou. A radost budete mít i z realizace –   aplikace systému MAGMARELAX® je možná i za plného provozu domácnosti. Využijete ho i v létě, ochrání totiž vaše bydlení před přehříváním.

Díky jedinečné technologii, použité při foukání, umí zateplit i skutečně těžko přístupné prostory. Technikům postačí jen několik otvorů, vytvořených v podlaze půdy. Po aplikaci je vše samozřejmě dokonale utěsněno. Podchyceny jsou i ty nejmenší skulinky, jimiž by mohlo cenné teplo unikat. Nic není ponecháno náhodě.

 

Chcete novou podlahu? Máte ji mít

Chcete si zároveň zateplit půdu a vytvořit novou podlahu, abyste tento prostor mohli ničím nerušeni využívat? Je tak možné přistoupit k foukání do nové podlahy. Stropní systém MAGMARELAX® představuje pevnou konstrukci z OSB, jež se se předem připraví a následně se do vzniklých dutin zafouká minerální izolace MAGMARELAX®. Získáte tak novou půdu i zateplení zároveň.

Líbí se vám taková myšlenka? Zjistěte více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.