Soukromé sanitky v Praze a okolí

Sanitku můžete potřebovat k převozu do nebo z nemocnice, zrovna tak ji ale můžete využít, pokud máte omezenou mobilitu a máte se dostavit na kontrolu, rehabilitaci či k převazům. Sanitní služby mohou být hrazeny z vašeho zdravotního pojištění v případě, že vám lékař předepíše příkaz k přepravě.

Můžete využít služeb sanitní služby Praha ProTrans, která disponuje plně vybavenými sanitkami. Sanitkami, které splňují požadované hygienické a bezpečnostní předpisy. Zajistí pro vás či vaše blízké veškeré možné převozy. Ať už v rámci příkazů k přepravě nebo v rámci soukromé objednávky.

 

Dopravní zdravotní služba ProTrans

Dopravní zdravotní služba ProTrans je spojena s agenturou domácí zdravotní péče v Praze ProCare Medical. Jejich sestřičky vám mohou převázat rány, aplikovat injekce, zajistit domácí fyzioterapii a parenterální výživu. Jsou však také součástí pilotního projektu a poskytují pacientům i domácí umělou plicní ventilaci. Můžete tak stonat doma, i když máte plicní ventilátor. Toto i poskytování ostatních služeb plně hrazených v rámci vašeho zdravotního pojištění záleží na vašem ošetřujícím lékaři. Ten vám může domácí péči i její rozsah, případně převoz sanitkou předepsat. Pokud to váš aktuální zdravotní stav umožňuje, můžete se zotavovat v pohodlí domova. Bez zbytečného stresu a bez vystavování se nebezpečí nemocničních nákaz.