Největší výběr kvalitních vinylových podlah v Praze

Společnost Supellex  – Svět podlah patří mezi přední prodejce podlahových krytin v České republice. Svým klientům poskytuje veškerý možný servis a podporu a širokou veřejnost vzdělává v oblasti podlahovin, strojů a příslušenství, bez kterého nelze realizovat pokládku podlahových krytin. V široké nabídce vinylových podlah nabízí Supellex – Svět podlah  podlahové krytiny značek Gerflor a její kolekci DESIGNART, wineo® DESIGNline s krytinou bez obsahu ftalátů, IVC Spirit, Amorim s jeho luxusními podlahami kombinovanými s korkem a spoustu dalších. Kvalitní, odolná a designová podlaha je základem každého interiéru a součástí vašeho každodenního života. Vybírejte ji proto důsledně a za pomoci odborníka v oblasti podlahových krytin.

 

Vinylové podlahy od Supellexu

Vinylová podlaha má všechny skvělé vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte. Je odolná a komfortní, na došlap je vinyl měkký a teplý a bez problémů pod něj lze nainstalovat podlahové vytápění. Vinylové podlahy se velmi snadno udržují a hodí se do všech místností v domácnosti, díky svým voděodolným variantám. Podlaha v kuchyni i koupelně, či dokonce ve sprchovém koutu tak může ladit s podlahovou krytinou v ostatních částech interiéru. Výběr dekorů vinylových podlah se může zdát téměř nekonečný, především díky vzhledu dřeva, kamene i dlaždic a obrovskému barevnému spektru.

 

Poznejte podlahy Gerflor

Podlaha tvoří nedílnou a výraznou část jakéhokoliv interiéru. Přemýšlíte-li nad rekonstrukcí či modernizací vašeho bydlení, zaměřte se na kvalitu ve spojení s unikátním vzhledem a dlouhou životností. Takové předpoklady vám přináší jeden ze světových lídrů v oblasti podlahových krytin –  francouzský výrobce Gerflor a jeho kolekce  vinylových podlah Gerflor DESIGNART. Firma Gerflor poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalitní podlahy, které nabízejí jednodušší pokládku i použití, optimální komfort, inovativní a působivé dekory, mimořádnou odolnost proti poškození a zároveň respektují životní prostředí. Dílce podlahy mají tuhé jádro a jsou tvarově stabilní s vysokou odolností vůči opotřebení.

 

Výhody vinylových podlah

Díky zámkovému systému CLIC, může být podlaha nainstalována snadno a rychle. Vinylové podlahy disponují vysokou odolností vůči vysokému zatížení i mechanickému poškození a mají reálnou povrchovou strukturu, která vytváří dokonalý a autentický dekor dřeva či dlažby. Vinylové podlahy dokonale absorbují kročejový hluk a v porovnání s ostatními „tvrdými“ podlahovinami, vytvářejí lepší akustiku v interiéru. Vinyl je antistatický materiál, na kterém neulpívá prach a nedochází k přenosu statické elektřiny a je také šetrný k životnímu prostředí, díky své 100% recyklovatelnosti.

 

Nechte si poradit v showroomu

Pokud se neorientujete v oblasti podlahovin nebo si nejste jistí výběrem té pravé podlahy, přijďte se inspirovat do jednoho z showroomů společnosti Supellex – Svět podlah  v Praze. Najdete je v Letňanech v Toužimské ulici č. 889 a v Karlíně v ulici Sokolovská 98/96. Supellex – Svět podlah  považuje podlahové krytiny za součást každodenního života a dbá na zodpovědný výběr podlahy. Neustále pracuje na tom, aby nabízel širokou nabídku podlah v nejrůznějších designech a materiálech, která obsahuje nejnovější trendy v dekorech i technologiích pokládky. Rady a tipy pro podlahové krytiny najdete také v odborných článcích na stránkách společnosti Supellex.

 

V showroomech společnosti Supellex-Svět podlah  je možné zakoupit podkladové materiály, profesionální nářadí, brusné stroje, podlahářskou chemii, lišt a nejrůznějších přípravky pro péči o podlahy. Z bohaté nabídky si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Neváhejte oslovit odborníky ze Supellexu a společně s nimi realizovat pokládku vaší vysněné podlahové krytiny.

Více na: www.supellex.cz