A00003A

Největším hitem letoška jsou trampolíny

Mít svou trampolínu by v minulosti napadlo jen málokoho, mít na zahradě svůj vlastní bazén je většině z nás přece jen bližší. S bazény se roztrhl pytel již před mnoha lety, a dnes už nejsou žádnou raritou. Kdežto trampolíny, to je jiná káva. Dnes to ale jsou trampolíny, které začaly zdobit stále více zahrad. U nás, ale i především v zahraničí můžete trampolínu spatřit prakticky na každé zahradě. Jsou trendem! A kde takovou trampolínu pořídit? Stačí mrknout do nabídky společnosti AAA Hračkárna.

 

 

Bezpečí trampolín především

Trampolína nabízí úplně novou dimenzi hry, novou dimenzi zábavy. Naučí-li se dítě na trampolíně pohybovat, začne pomalu skákat. A stále výš a výš. Trampolína mu pomáhá zpevňovat tělo a koordinovat pohyby. Co si však budeme povídat – problémem většiny dřívějších trampolín bylo jejich nedostačující zabezpečení. To je však již vyřešeno díky přísným kritériím a kontrolám kladených na výrobu komponent. U dnešních moderních trampolín je tak bezpečí vždy na prvním místě. Trampolína nabízí zábavu pro děti i dospělé, jež může naplno začít!

 

A00003A

 

Skočte si pro ni i Vy

„Budu si moci jít zaskákat s dětmi?“ honí se nyní možná hlavou mnoha z Vás. Trampolín se vyrábí více druhů. Jistě znáte ty menší trampolíny (někdy i 140 cm v průměru), které jsou hojně zastoupeny v posilovnách a fitcentrech. Ty však pro děti nejsou příliš vhodné. Pro bezpečí dětí to jsou trampolíny sice větší, ale i s mnohem více bezpečnějším prostředím.

 

A36255412

 

Vysoká ochranná síť zajistí, aby dítě náhodou při skákání nevypadlo ven. Největší a nejodvážnější skokani si jistě zamilují velkou trampolínu s 429 cm v průměru a nosností 150 kg, kterou pořídíte za 6390 Kč. Nejmenší skokani zase do trampolíny s 244 cm, která může být Vaše za skvělých 4299 Kč. I ty však mají nekorodující pružiny a záruku 2 roky.

 

To není vše, více informací a kompletní nabídku trampolín naleznete na www.aaahrackarna.cz.