Spodní prádlo aneb jak vybrat tu správnou podprsenku

Spodní prádlo ženy milují a vybírání trvá někdy hodiny a hodiny. O krásném sexy spodním prádle partnerky sní asi každý muž. Bez takového spodního prádla se dnes žena už neobejde, natož aby vycházela třeba naostro z domu.

Kdepak jsou ty časy, kdy jsme chodily bez podprsenek. Móda se ale často opakuje, tak nezoufejme. Prozatím se ale vrhneme na výběr správné podprsenky.

Mnoho žen totiž nosí špatně zvolenou velikost podprsenky. Všimněte si, že je to poznat i přes oblečení. Prsa různě lezou, podprsenka deformuje jejich tvar, nevypadá to hezky a navíc to rozhodně není zdravé. Pokud i vy máte v šatníku nějaký nepadnoucí kousek, zbavte se ho a pořiďte si podprsenku, která se vám bude líbit a současně vám také skvěle padne. Poradíme vám, jak taková podprsenka má vypadat.

 

Krajkové spodní prádlo v nabídce ZDE

Velká či malá, hlavně ať padne

Každá z nás má samozřejmě jiný typ poprsí. A každá z nás potřebuje také něco potlačit a něco jiného zase vyzdvihnout. Majitelka většího poprsí potřebuje podprsenku, která ňadra bez problémů nadzdvihne, sympaticky dotvaruje, současně ale bude vypadat elegantně a sexy. Tatam je doba, kdy bylo nutné mít takřka půl metrová ramínka na šířku, aby podprsenka dokázala prsa udržet. Nenechte si v obchodě namluvit nic jiného. I podprsenka s obvodem 85 a košíčkem F může mít pěkná a jemná ramínka, záleží jen na materiálu. Kostice by v každém případě, ať už máte prsa malá velká nebo maková, měla lemovat vaše tělo. Obvod nesmí být v žádném případě menší ani větší. To je první základní pravidlo. Košíček pro velká prsa je ideální takový, aby zabíral minimálně 70 % objemu prsou. Menší vám bude nezdravě deformovat ňadra a větší zas vytvářet dojem umělého poprsí. Správnou podprsenku poznáte, když si jako odepnete ramínka, stačí je nechat spadnout, tak by se vaše prsa měla jen lehce posunout, ne spadnout jako švestky. Pak je vidět, že jste vybrala ideální obvod i košíček. Velkým ňadrům příliš nesluší vycpané košíčky, na to pozor. Pokud máte pocit, že to potřebujete, zvolte jen mírné výstuže, nic megalomansky nepřirozeného. Věřte, že i muži mají radši přirozenost.

Pro menší poprsí platí ta samá pravidla, jen ještě můžeme například prsům pomoci a trochu je opticky zvětšit. Koupíme takovou podprsenku, která prsa dokonale objímá a ještě je zvětšuje pomocí malých vycpávek v dolní části košíčku. Taková push – upka dělá divy. Dámy, nebojte a vyzkoušejte! Pro vás jsou také určeny podprsenky typu Bardotka, které mají specifický tvar a ramínka po stranách, většinou odepínací. Takové spodní prádlo je vhodné například do plesových korzetových šatů nebo v létě do šatečků bez ramínek.

 

Značkové spodní prádlo a plavky ZDE

Každému spodnímu prádlu pomůže, když ho budeme správně prát. Déle vydrží krásné a stále jako nové. Zacházejme tedy se spodním prádlem, které jsme tak pilně vybíraly, šetrně.