garazove-stani-300x500-atyp-1

Nemáte u domu garáž? Nechte si jí postavit!

Ochrana vlastního majetku je v dnešní době velice důležitá. To samozřejmě platí i pro naše automobily. Pokud u svého rodinného domku ještě stále nemáte místo, kam byste mohli svůj automobil ukrýt, měli byste o jeho výstavbě začít přemýšlet. Kvalitní garáž totiž přinese mnoho výhod, ale hlavně vám a vašemu automobilu dodá potřebné bezpečí.

 

Garáže automobil ochrání před zloději i před rozmary počasí

Počasí je nevyzpytatelné a nikdy nevíte, co s zrovna přichystá. Nikdy nevíte, co váš automobil může poškodit. Auto mohou poškodit kroupy, vítr i poletující předměty při velkých bouřkách. Dalším důvodem pro uschování automobilu do garáží je také ochrana před zloději. Garáže představují pro zloděje překážku, na kterou si jen tak netroufnou. Váš automobil bude dokonale chráněn a vy si budete jistí, že mu nic nehrozí. V garáži mohou být také uschovány věci, které jsou potřebné pro opravy auta, jeho čištění a údržbu. Tyto druhy nářadí už nebudete muset skladovat ve sklepě neb na půdě, ale budete je moci mít přímo po ruce. Stačí jen správně vybrat druh garáže.


garazove-stani-300x500-atyp-1   garazove-stani-pro-jedno-auto

 

Zděnou nebo dřevěnou garáž?

Tuto otázku si také klade velké množství z nás. V případě zděných garáží jsou potřeba velké stavební úpravy i příprava terénu. Celá stavba je náročná časově, finančně i fyzicky.  Naopak dřevěné garáže jsou postaveny mnohem rychleji, nevyžadují žádné složité stavební přípravy a jsou mnohem levnější. Navíc si můžete také vybírat z mnoha typů a modelů garáží. Především, pokud se rozhodnete pro dřevěné garáže od společnosti Delta Svratka. Můžete si vybírat hned z několika velikostí garáží. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních dřevin. Každý model garáže obsahuje palubková vrata a dvě výklopná okna.

Kompletní informace naleznete na www.deltasvratka.cz.