bernete1

Představujeme šicí stroje Bernette

Pokud pro vás není cizí domácí šití, potom jistě dobře víte, jak důležitá je kvalita stroje, na kterém šijete. Se zajímavou nabídkou šicích strojů, které jsou určeny pro domácí šití, přichází značka Bernette. Představujeme vám několik zajímavých modelů, které překvapují výkonem i funkcemi.

 

 

 

Šicí stroje Bernette patří mezi nejlepší. Vynikají svou konstrukcí a potěší i řada funkcí, které šití významně zjednodušují. Bernette to je švýcarská kvalita, která vás rozhodně nezklame!

 Šicí stroj Bernette Fun Style zaujme nejen svým designem

 

bernete1

Tento model na první pohled zaujme trendy designem. Pod krásným obalem se skrývá super výkonný stroj, který nabízí celkem 21 programů. Šicí stroj Bernette Fun Style umí základní, elastické, overlockové, plastické vyšívací i ozdobné stehy. Má praktické osvětlení pracovní plochy a výhodou je i vertikální kyvný CB chapač. Stroj umožňuje jednoduchou výměnu šicí patky a má automatický navlékač niti. Jeho specialitou je například možnost šití dvojjehlou, díky kterému můžete vykouzlit efektní ozdobné šití.

Šicí stroj Bernette 46 v elegantní černé


bernt2

Designem potěší i tento model, který je vhodný pro pokročilé i začátečníky. Stroj má unikátní vnitřní kovovou konstrukci a to ho zcela odlišuje od strojů podobné třídy. I díky tomu si s tímto strojem můžete dovolit prošít až 8 vrstev materiálu. Šicí stroj Bernette 46 nabízí celkem 9 programů.

Žhavá novinka – šicí stroje Bernette H70


bern3

Novinkou v sortimentu značky je tento vysoce výkonný model. Stroj se velmi lehce ovládá a to především díky přehledně umístěním řídícím klávesám a LCD displeji s vysokým rozlišením. Tento model nabízí celkem 60 šicích programů, takže si domácí šití užijete na maximum!


 Tyto a další super výkonné šicí stroje najdete v nabídce na

www.sici-centrum.cz