8251

Skutečně kvalitní šampon na časté mytí je konečně tady!

Pokud si musíte často mýt vlasy, ale máte problém s tím, že tím vaše vlasy ztrácejí svou krásu a sílu, už nemusíte zoufat, protože je tu konečně kvalitní šampon, jehož složení bylo speciálně vyvinuto právě pro časté používání…

 

 

 

 

 

Sanotint má unikátní složení

Speciální šampon pro časté mytí je dalším super přípravkem známé kosmetické značky Sanotint. Šampon je unikátní hlavně díky svému složení. Obsahuje totiž účinné přírodní výtažky z pomerančovníku, které jsou známé pro své zjemňující, antiseptické a tonizační účinky. Především díky tomu je šampon Sanotint velmi šetrný k pokožce hlavy a předchází tak vzniku lupů, které časté mytí vlasů často doprovází. Šampon Sanotint dále obsahuje i výtažky z prosa a grapefruitu. Tyto dva zase působí přímo na vlasy a dodávají jim krásu, sílu, dále také pružnost a především lesk.

 

8251

 

Šampon jako celek tak zajišťuje dokonalé a přitom maximálně šetrné umytí vlasů. Nemusíte mít žádné obavy, šampon pro časté mytí Sanotint je určený pro všechny typy vlasů a používat ho můžete denně.

Nabídka je mnohem širší

Šampon pro časté mytí Sanotint najdete v nabídce specializovaného internetového obchodu bellitia.cz. Kromě  šamponu zde najdete i další super kosmetické přípravky jako jsou barvy na vlasy, přelivy, vyživující krémy a emulze a mnoho dalšího.

 

Kompletní nabídku najdete na www.bellitia.cz