Nezapomeňte na gumové autokoberce

Podzimní deštivé počasí udeřilo a s ním i větší potřeba udržovat vůz čistý. Suché měsíce nás obvykle nechávají co se péče týče chladnými, nicméně bahnu a vodě v autě, typickými pro podzimní a zimní období, se chceme maximálně vyhnout. Zkontrolujte tedy, zda jste již vyměnili letní textilní autokoberce za gumové a chráníte svého miláčka před nečistotami. A pokud ne, neváhejte si je pořídit.Kvalitní autokoberce za skvělé ceny naleznete u internetového prodejce Vopi.

V jeho portfoliu můžete vybírat mezi přesnými gumovými koberci v černé, béžové nebo šedé barvě, s okraji 28 mm nebo bez nich, či zvolit levnější variantu v podobě autokoberců univerzálních. Přesné gumové autokoberce jsou dle typů vozů přesně tvarovány do jejich interiéru. Ty s okraji mají vyšší ochrannou funkci podlahy, oba typy se však výborně udržují a čistí. Univerzální autokoberce obsahují vylisované rýhy, podle kterých se dá poté vyříznout požadovaný tvar do jakéhokoli auta. Kompletní nabídku autokoberců naleznete na internetových stránkách Vopi pod odkazem www.vopi.cz/autokoberce/. Inspirujte se tedy a vyberte si barvu, tvar a typ dle svého gusta.

sas

Společně s autokoberci se nabízí obnovit i autopotahy do auta, které se po určité době opotřebují a působí nevzhledně. Autopotahy mnohdy na sedadle nesedí, shrnují se či vytahují, proto pokud se rozhodnete pořídit si nové, vybírejte spíše z autopotahů na míru. Přesné autopotahy lze jednoduše objednat na základě konfigurátoru uvedeného na internetových stránkách Vopi, kde zvolíte model a značku vozu, požadovaný materiál a barvu potahů, a pak pošlete objednávku. Vybavte se tedy na zimu kvalitními gumovými autokoberci, oživte váš interiér hezkými autopotahy a užívejte si čistého a příjemného interiéru.