Prémiové řady kosmetiky Cho Bo Yang a Geum Sul přináší úžasné výsledky

Pokud i vy máte problematickou pleť nebo chcete, aby vaše pokožka vypadala dokonale, máme pro vás tip. Měly by vás zajímat kosmetické přípravky korejské kosmetiky MISSHA. Jedná se o kosmetické řady Cho Bo Yang a Geum Sul, které přinášejí jedinečné účinky. Ty jsou viditelné téměř okamžitě!

 

 

 

S obrovskou silou přírody

Kosmetika MISSHA přidává do přípravků aktivní i netradiční přírodní látky. V přípravcích jsou extrakty ze sladkovodních a mořských rostlin, kolagen a vitamíny, dřevěné uhlí, žen-šen řada dalších. Především díky tomu kosmetické přípravky MISSHA nadstandardní účinky.

 

Cho Bo Yang využívá i sílu zlata

Řada Cho Bo Yang obsahuje například orientální bylinný krém, který je nejvhodnější pro ženy kolem 40 let. Bylinný krém obsahuje divoký žen-šen, extrakt z houby Cordyceps militaris a jeleního paroží. Krém dodává pleti energii a poskytuje i maximální ochranu. Speciální je v tom, že obsahuje i čistý extrakt ze zlata. Právě ten udržuje pleť mladou! Zajímavostí je i Cho Bo Yang Toner – orientální bylinný toner poskytující vitalitu a výživu, který má stejné účinky jako krém.

 

Geum Sul podpoří i relaxaci

Do této řady patří Geum Sul Emulsion. Je to orientální emulze, která je dokonalým přípravkem pro každého, kdo chce mladší pleť.  Emulze totiž obsahuje 100% ženšenovou vodu. Ta pochází z ženšenu sesbíraného v oblasti Geumsan v Koreji. Obsahuje také vzácný Sněžný lotus, který roste ve výšce 4 000 metrů nad mořem. Nejen díky těmto složkám vyniká emulze dokonalými účinky. Řada Geum Sul obsahuje i další přípravky jako je speciální pleťová maska, oční krém a další.

 

Všechny najdete v nabídce na www.missha.cz