Nová hra plná adrenalinu, tajemna, poznání a jedinečné zábavy je tu!

Patříte mezi ty, co si rádi hrají, ovšem sezení u počítače nebo stále stejné deskové hry vás už nebaví? Hledáte novu zábavu, která tu ještě nebyla? Potom vás tento článek jistě hodně potěší. Chceme vám totiž představit novou – svou formou zcela unikátní hru, která zaplavuje Prahu. Seberete odvahu a přidáte se?

 

Poznání, logika a plno zábavy

Každý hráč hledá zábavu, vzrušení, napětí a možnost vlastní seberealizace. Správná hra musí být zábava – musí vás vtáhnout do děje a nepustit. Nejlepší je, pokud se stanete její součástí a prostě vám nedá, abyste hru nedokončili. Správná hra vás také dokáže něčemu naučit a hlavně – zabavit na hodiny a třeba i dny. Právě to vše a ještě o trochu více nabízí nová hra Time 2 Quest. Je to totiž hra, která vyžaduje vaše plné zapojení.

SOUTEZ

Vyrazíte do Prahy

Time 2 Quest je hra, která se odehrává v Praze. Základní princip hry je ten, že na začátku získáte zadání, které má formu hádanek, které musíte vyřešit. Abyste se stali úspěšným hráčem, musíte vyrazit do ulic Prahy. Nebudete tedy sedět doma a dumat, ale aktivně se účastnit. Věřte tomu, že váš mozek dostane pěkně zabrat. Autoři hry si totiž libují v hádankách, metaforách a jiných libůstkách. Někdy například získáte odpověď díky pozornému sledování obrazu…to už bychom ale hodně napovídali. Díky této jedinečné hře se stanete hledačem ve velkém městě. Poznáte jeho krásy z trochu jiné perspektivy. I zdánlivě nudná turistika dostává díky Time 2 Quest nový rozměr.

 

Jak se zapojit a kdo všechno může hrát?

Hra Time 2 Quest je určena pro všechny milovníky výzev. Zapojit se tedy mohu děti i dospěláci. Zkusit také můžete změřit síly se svými kamarády či kolegy z práce – schválně, kdo bude v hledání odpovědí nejúspěšnější. Time 2 Quest je prostě úžasný způsob, jak vyplnit volný čas. K tomu, abyste mohli začít hrát, stačí 4 kroky – zaregistrovat se na www.time2quest.com,  vybrat hru, přečíst si pokyny a vyrazit. Hra je zároveň soutěží – vyhrát můžete super iPad mini!

AUyYoTvgxKMq5kC2