Nový rok s sebou přináší nové výzvy!

Také jste letos podlehli všeobecnému trendu a vymysleli si novoroční předsevzetí, které letos opravdu dodržíte? Aby to ale tento rok opravdu vyšlo, musíte na to jít od lesa. Místo novoročního předsevzetí se soustřeďte jednoduše na zážitek, který díky svému předsevzetí získáte.

 

Novoroční předsevzetí může být zábava

Začnu na sobě pracovat/ zhubnu/ konečně se dokopu do té posilovny. Začíná váš seznam předsevzetí také něčím podobným? Pak si nezapomeňte dodat tu správnou motivaci a konkrétní cíl! Neupínejte se na shození přebytečných kilogramů nebo vyrýsování postavy. Jednoduše se zavažte k aktivnímu trávení volného času.

Pomůže vám k tomu třeba VIP roční členství World Class z kategorie wellness dárků na stránkách Stips.cz. Získáte tak neomezený vstup do posilovny, na skupinové akce i do relaxačního centra. Jedinečná atmosféra ve fitness centru World Class vám vlije energii do žil. Při každé návštěvě si můžete vybírat z mnoha druhů posilovacích nebo kardio programů nebo se naučit novým dovednostem na profesionálně vedených lekcích s odborně vyškolenými lektory. A nesmí chybět ani třešnička na dortu v podobě relaxu v bazénu či sauně. Odskočit do fitka si navíc můžete klidně přímo z práce, v ceně ročního VIP členství je totiž i zapůjčení ručníku zdarma.

 

Chtějte více času pro sebe

I to může být skvělý cíl do nového roku, ať už se ve vašem podání bude pod tímto heslem skrývat cokoliv. Čas, který máte jen pro sebe může být tím, co vás nakonec potěší úplně nejvíce. Vyberte si z nabídky oblíbených wellness dárků a začnete své předsevzetí plnit třeba hned teď!.

A proč v tomtéž nepodpořit třeba svoji rodinu nebo přátele! Dejte jim opožděný dárek a podpořte je v jejich cílech a přáních. A jak jinak než skrz jedinečný zážitek!

gift-1420830_960_720

Zážitkových portálů existuje na našem trhu celá řada, ale jen jeden vám za jednu cenu nabídne až 10 dárků, a to je právě Stips.cz. Klíčem totiž není volba jednoho jediného zážitku, ale rovnou celého balení úžasných zážitků, ze kterých si pak může obdarovaný vybrat podle své chuti.

Vy za celý balíček zaplatíte jen jednou (cenu nejdražšího zážitku) a zbytek příjemné volby necháte na obdarovaném. Znáte snad lepší způsob, jak začít nový rok?