Nudíte se v posteli? Pořiďte si ty pravé erotické pomůcky

Tak, jako má někdo rád jídla kořeněná nebo pikantní, jiný preferuje jídla sladká, těstoviny nebo třeba maso a zase maso, i v otázce sexu můžeme mít různé chutě a potřeby. Pokud nás sex s partnerem nebaví, nebo se dostal do fáze stereotypu a jiskra jaksi uvadá, je důležité navrátit intimní život zpět do původních kolejí. K tomu vám mohou velmi dobře pomoct správně zvolené a kvalitní erotické pomůcky. Díky bohaté nabídce obchodů si vyberou ženy i muži každého věku i zaměření.

Co umí erotické pomůcky?

Samozřejmě nemůžeme od erotických pomůcek očekávat nesplnitelné. Živého partnera či partnerku nenahradí zcela, ovšem pokud jste sami doma, velmi dobře ji nebo jeho zastoupí. Stejně tak jsou vhodné pro použití ve dvou, kdy vám pomohou vzbudit zájem, vášeň, vzrušit vás oba, dopomoci k vytouženému orgasmu. Lidé je mohou používat jak k masturbaci, tak ke zlepšení sexuálního života v páru.

Nejoblíbenější erotické „hračky“

Mezi velmi oblíbené a vyhledávané patří bezesporu moderní vibrátory. Tak jako vibrátory, i umělé penisy neboli dilda se využívají ke stimulaci pohlavních orgánů a k dosažení orgasmu. Vibrátory koupíte klasické, včetně těch se stimulací klitorisu, tvarované, s nastavitelnou intenzitou a rychlostí. Existují i párové vibrátory, připínací, luxusní, vibrátory na bod G…

K velmi oblíbeným patří i zmíněná dilda. I ta mohou být z různých materiálů, různého vzhledu, velikosti, s přísavkami nebo bez nich atd.

Pánové mají velmi rádi vakuové pumpy nebo pomůcky pro masáž prostaty. Od věci není ani vyzkoušení kroužků na penis, přičemž ty ověřené jsou skutečně účinné. Zvolte např. vibrační kroužek na penis a uvidíte, že se vám zalíbí.

Stále více osob si pořizuje i masturbátory. Když jste sami doma, uspokojí vás, když jste doma s partnerem, může vám pomoci, nebo se můžete dívat a nechat se takto zajímavě „nabudit“.

Nenásilným, ale účinným způsobem, je i koupě sexy spodního prádla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *