Nuru masáž je nezapomenutelný zážitek

Na masáž chodí lidé proto, aby jim ulevila od bolesti a napětí, nebo je zbavila bolavých svalů většinou po nějakém velkém sportovním výkonu či dlouhých hodinách u počítače. Erotické masáže jsou jiné, jedinečné, na některé z nich nejde zapomenout.

 

Bez šatů i studu

U klasické masáže většinou masérka používá pouze ruce a snaží se ulevit třeba od bolesti zad, svalů nebo hlavy. Erotické masáže mají ještě něco navíc a jsou velmi intimní. Masérka se při nich postará kompletně o celé tělo, včetně intimních partií, a často tak masáž končí vyvrcholením. Pro co nejlepší zážitek je dobré spolu se šaty odhodit také stud, což však nemusí být pro každého jednoduché. Proto ještě před masáží proběhne sprcha nebo koupel, aby se člověk mohl na cokoli zeptat a také se uklidnil a naladil na nadcházející masáž. Při ní má na sobě masérka pouze spodní prádlo, nebo je úplně nahá, záleží na druhu vybrané masáže.

 

Exotická masáž

Mezi nejžádanější patří japonská nuru masáž. Při ní se používá speciální nuru gel vyrobený z mořských řas, který je velmi kluzký a umožňuje tak masérce klouzat svým tělem po tom vašem. Celá masáž je tak velmi smyslná a intimní a zaměřuje se na potěšení i touhu. Gel je hypoalergenní a lze jej snadno smýt vodou. Proto jeho přebytky, které se nevsákly během masáže do kůže lze jednoduše umýt pod sprchou.  Tradiční umění smyslných masáží se praktikuje již po staletí, má relaxační účinky a dokáže tak ulevit tělu i duši, zbavit napětí i odbourat stres. Masérku můžete při práci pozorovat a bavit se s ní anebo jen zavřít oči a vychutnat si každý dotyk.

Po masáži se budete cítit jako znovuzrození, příliv nové energie vám vyvolá úsměv na rtech a zlepší náladu. Veškeré pracovní úkony i všechny schůzky a úkoly, které je třeba zvládnout, tak budou mnohem snadnější.