Vychováváme mladého fotbalistu

Rádi byste ze svého potomka vychovali nadějného fotbalistu? Máte možnost! Prvním krokem je jeho přihlášení do nějakého fotbalového klubu, který má výchovu mladých fotbalistů v malíčku. Ten se o něj postará. Tím to ale pro vás nekončí.

Vašeho potomka bude zapotřebí na fotbal vybavit. Základem budou pohodlné kopačky a fotbalový dres.

Jak vybrat fotbalové kopačky

Při nákupu kopaček je klíčová jejich velikost. Obutí na fotbal hráče nesmí nikde tlačit, ani mu z nohou padat. Ideální je boty si osobně vyzkoušet v obchodě se sportovní obuví. Rozhodnete-li se pro nákup na internetu, změřte sportovcova chodidla s pomocí papíru, pravítka a fixy. Nechť si na sebe fotbalista obleče ponožky, v nichž bude hrát, postaví se na papír a chodidlo na něj obkreslí. V dalším kroku bude nutné změřit dva nejvíce vzdálené boty, zřejmě se bude jednat o palec a střed paty. K cifře, k níž dojdete, přidejte 5 mm. Z tabulky velikostí, kterou prodejci sportovní obuvi mívají k dispozici na svých webových stránkách, pak zvolte správnou velikost a obutí objednejte.

Vybíráme fotbalový dres

Další důležitou položkou ve fotbalistově výbavě je fotbalový dres. Tedy fotbalové trenýrky, tričko a štulpny. Dresy na fotbal mívají fotbalové kluby jednotné, do jednoho a téhož dresu se tudíž obléká celý tým. Sportovní fotbalové kluby už déle než tři dekády obléká například renomovaný český výrobce sportovních dresů DDsport.

Dětské, pánské i dámské sportovní dresy

DDsport navrhuje a vyrábí pánské, dámské a dětské fotbalové dresy. S propracovanými střihy a z materiálů zaručujících stoprocentní pohodlí jak během tréninku, tak i sportovního utkání. Navíc disponuje pestrou škálou velikostí, z nichž s vyberou jak malí, tak i statní hráči.

Design dresu na zakázku

Každý dres vám navíc v DDsport připraví na zakázku. Přesně dle vašich požadavků, co se barevnosti (v nabídce jsou i velmi zářivé fluoro barvy), počtu log a čísel týče. Každá zakázka je navíc u DDsport archivována, což usnadňuje a maximálně urychluje proces jejího opětovného objednání. Další dresy v daném designu DDsport navíc dodává v rekordně krátkém čase – maximálně do dvou týdnů.