Obethin může výrazně zvýšit efektivitu hubnutí! Jak?

Léto se pomalu blíží a vy chcete zhubnout do plavek? Nebo vás dlouhodobě trápí nadváha a chcete s ní konečně zatočit? Že už jste vyzkoušeli všechno možné, ale nic nezabralo? Zvedá se vám žaludek, když pomyslíte na drastické diety? Pokud ano, jistě vás potěší náš tip. Představujeme vám přípravek Obethin, se kterým může jít hubnutí snadno i vám!

 

Co je Obethin?

Obethin je speciální doplněk stravy, který nemá na českém trhu obdoby.Vyniká nad ostatními unikátním složením, které výrazně podporuje hubnutí a je především zárukou jeho efektivity. Doplněk stravy Obethin totiž funguje na mechanickém principu.

 

Efektivní díky speciálnímu složení

Obethin obsahuje unikátní složku, která se získává z kořene rostliny s názvem konjac. Tato rostlina je velmi ceněna například v japonské kuchyni, kde se již dlouhou řadu let využívá i jako želatinové činidlo či zahušťovadlo. Z kořene rostliny konjac se získává látka Glukomannan. Jedná se o účinný polysacharid, který není pro lidský organismus nijak nebezpečný. V lidském těle – tedy konkrétně v žaludku funguje tak, že vytvoří objemný vlákninový útvar. Díky tomu se žaludek naplní a vy získáte pocit sytosti. Efekt je ten, že vlastně nebudete mít tendenci se přejídat. Jídlo si budete moci vychutnávat dále, ovšem v menším množství. Díky tomu budete bezpečně a rychle hubnout. Obethin obsahuje například i lněnou vlákninu a chrom pikolinát, který odpovídá 50% doporučené denní dávky tohoto prvku.

 

Jak se užívá?

Obethin je k dostání v podobě tablet. Jedno balení obsahuje 120 tablet, což představuje dávku na 20 dní. Je vhodný pro ženy i muže. Užívat by ho ale neměly kojící či těhotné ženy a děti. Užívání je velice jednoduché. Stačí minimálně 15 minut před jídlem spolknout dvě tabletky a zapít je jednou sklenicí vody. Díky Obethinu už nemusí být efektivní hubnutí jen snem…