Studia KUCHYNĚ gorenje výrazně rozšiřují nabídku, ze které si vybere opravdu každý!

Na jaře, kdy vše roste a vzkvétá, bude podstatně rozšířeno také portfolio značky KUCHYNĚ gorenje. Od května bude bude síť této značky  rozmanitější a nabídne mnoho nových materiálů, dekorů a vlastně celých modelů kuchyní. Celý sortiment bude rozdělen do dvou kategorií – KLASIK a PREMIUM. Obě varianty budou nabízet 3 verze provedení kuchyní – moderní, klasické a rustikální.

Typické rysy jednotlivých výrobních řad

Řada KLASIK s výrobou v Německu je orientována především na klasický a rustikální styl do rodinných kuchyní. Naopak řada PREMIUM se soustředí na designové kuchyně do moderních domácností. V rámci sítě značky KUCHYNĚ gorenje poskytuje kvalitu a design již od roku 1962.

Nola

Síť studií značky KUCHYNĚ gorenje výrazně rozšíří nabídku ve všech aspektech – na výběr bude až 80 dekorů laminátů, profilů MDF foliovaných dvířek, přes 340 modelů dvířek, neomezený výběr laků dle stupnice RAL, velká škála dřevo-dekorů, možnost užití dekorů dvířek i na korpusy a další výhody. Značka KUCHYNĚ gorenje se pyšní kvalitními kuchyněmi ve všech cenových relacích (od Ekonomických až po Super Premium) Je bezpochyby atraktivní volbou pro všechny socio-demografické skupiny. Samozřejmě zůstává zachován klíčový benefit – dokonalé spojení kuchyně se spotřebiči od jedné značky. Řada KLASIK se optimálně propojí např. s designovými kolekcemi Classico, RETRO či gorenje spotřebiči. Řada PREMIUM je vhodná pro propojení s designovými řadami, jako je například Simplicity, Ora-ïto nebo gorenje+.

Nové kuchyně

Značka KUCHYNĚ gorenje navíc letos získala prestižní ocenění Superbrands a oficiálně vstoupila do elitního klubu nejvýznamnějších značek České republiky.

DOKONALÉ SPOJENÍ. KUCHYNĚ gorenje. Kuchyně a spotřebiče jedné značky. Moderní design, vysoká funkčnost a nekonečná praktická řešení.

Více informací na www.gorenje.cz/kuchyne