Obojky pro psy jako funkční pomůcka

Ještě před tím, než se rozhodnete pořídit si do své bezprostřední blízkosti nového čtyřnohého mazlíčka, určitě mu vytvoříte optimální podmínky pro život. Odpovídající pelíšek jeho rozměrům, miska na jídlo, vodu popřípadě nějaké hračky pro skotačení. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na kvalitní obojky pro psy, které vám poskytnou maximální komfort při venčení. Někdo dává přednost zcela obyčejným obojkům, aniž by hleděli na jejich barvu či designové provedení a ti delší si rádi nechají poradit. Seznamte se takě s moderní nabídkou obojků pro psy, které se aktuálně nacházejí na trhu.

 

Bezpečné reflexní obojky

Reflexní obojky pro psy jsou skvělou pomůckou pro všechny majitele bydlící poblíž frekventovaných silnic. Jedná se tedy o vhodný doplněk pro městské psy, ale i pro volně pobíhající vesnické mazlíčky.

Zvyšte jejich bezpečnost a zakupte jim reflexní obojek společně s reflexním vodítkem čímž ochráníte nejen pejska, ale i sebe. Obojek funguje tak, že při každém dopadu světla na jejich povrch dochází k opravdu silnému odrazu. V nabídce internetového obchodu Můj mazlík se nachází nepřeberné množství barevných variací. Slaďte se tak se svým pejskem při každé příležitosti.

Světelné USB obojky

Světelné USB obojky pro psy vb jsou aktuálně nejmodernějším typem obojku na trhu. Jejich hlavní výhoda spočívá v dobíjení přes USB port. Světlo se dá nastavit na rychlou, pomalou nebo blikající signalizaci. Díky této technologii již svého pejska nikdy neztratíte z dohledu.

Rovněž můžete nastavit neustálé záření. Zapínání a vypínání světla je u tohoto typu obojku samozřejmostí. Obojky pro psy se světelnou signalizací jsou vhodné i pro psy s chundelatější srstí. Udělejte pro bezpečnost svých miláčků maximum a prodlužte jim tak život.