Obývací stěna do vašeho obývacího pokoje

Obývací pokoj najdeme v každém bytě. Je to místo, kde přijímáme návštěvy, hostíme přátele a rodinu. Ale také je to naše místo odpočinku, trávíme zde nejvíce volného času s rodinou, zde sledujeme televizi či si užíváme zábavu. Tato místnost by tedy měla být zařízena útulně, pohodlně a reprezentativně. Obývací pokoj by měl být místem, kde se budeme především cítit dobře.

Jak takový pokoj zařídit, aby byl funkční, útulný a pohodlný?

Důležitou část interiéru bezesporu tvoří sedací souprava a obývací stěna, bez ní by byl obývací pokoj neútulný, prázdný a nezajímavý. Nyní se zaměříme na výběr obývací stěny.  Každý má jiné prostorové možnosti, jiné estetické cítění a jiné potřeby pro uložení věcí, ale všichni se shodneme v jednom, že by měla do obýváku „padnout“. Měli bychom ji vybírat především tak, aby odpovídala našim představám a potřebám.

Široká nabídka zaručuje lepší výběr

Široká nabídka stěn zaručuje možnost výběru té „pravé“ přesně do Vašeho obýváku. Vybrali jsme dvě stěny, které Vám nyní představíme.

viky-rstm131-obyvaci-stena-sam

V jednoduchosti je krása

Moderní variabilní obývací stěna FOLK patří mezi malé stěny, které však mají spoustu úložného prostoru pro Vaše věci. Její barevné provedení dub sonoma v kombinaci s bílou patří mezi současný interiérový trend. Tato obývací stěna se skládá z TV skříňky, spodní skříňky, závěsné skříňky a police.

Spousta úložného prostoru

Obývací stěna VIKY nabízí velké množství úložných prostor. Je vyráběna v elegantní kombinaci barev dub denver a dub sonoma. Korpusy skříněk a dvířka se sklem jsou vyrobeny v tmavé barvě dub denver a pohledové části plných dveří jsou ve světlé barvě dub sonoma s drážkami v tmavé barvě. Celý vzhled dolaďují stříbrné úchyty a nožičky. Elegantní obývací stěna v moderním barevném provedení! Obývací stěna je 279,5 cm široká, 55 cm (34,7) hluboká a 199,6 cm vysoká. Skladá se z velkého TV stolku, závěsné skříňky, vysoké vitríny a police.