58908920 - carpet texture

Odmaštění koberce, mokrý tep fleků a skvrn. Čištění Brno

Vypravovala jsem manžela na služební cestu, tak jsem si řekla, ať se poměje a osmažila jsem mu na cestu několik řízků. Vše jsem měla již hotové a chtěla jsem se manželovi pochlubit. Vzala jsem mísu, do níž jsem dala osmažené řízky a nesla jsem je ukázat muži do obývacího pokoje. Pod nohy mi skočil pes a mísa mi vypadla na koberec i s omastkem. Myslela jsem, že toho psa zaškrtím. Snažila jsem se to hned čistit, ale nešlo to. Napadla mě spásná myšlenka se obrátit na profesionální služby.

Na internetu jsem našla hned několik firem vhodných na čištění koberce. Porovnávala jsem jejich nabídky a ceny, až jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Brno, která mě zaujala. Nabízí strojové čištění koberců a má spoustu spokojených zákazníků a kladných ohodnocení, což bylo pro mě důležité.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění hned na druhý den. S termínem neměli nejmenší problém a v dohodnutou dobu se dostavili pracovníci firmy. Prohlídli si koberec, poměřili si ho a namíchali správnou chemii a množství. Nanesli ji na celou plochu koberce a nechali působit nějakou dobu, jinak by efekt čištění nebyl ten žádoucí. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy v koberci.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Přejížděli jím po celé délce koberce, až dojeli na jeho konec. Poté pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberce pryč.

Byla jsem zvědavá, zda si poradí i s mastnou skvrnou od omastku, ale skvrna skutečně zmizela a po mastnotě nezbyly žádné stopy. Byla jsem opravdu šťastná, že nemusím koberec měnit. Strojové čištění koberců dokáže skutečně vše. Děkuji tímto firmě A SERVIS za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby doporučuji všem.

Čistá okna bez námahy! Výškové mytí, nano impregnace fasád Brno

Vždy jsem si přála pozvat si jednou někoho na úklid celého domu. Kdo z vás vlastní dům, ví, jak je to náročné a kolik času to zabere. Zrovna se mi dařilo v práci, tak jsem se rozhodla že si udělám radost. Moc jsem nevěděla, koho si na úklid zavolat, jestli nějakou studentku, či starší paní a nebo profesionální firmu.

17022926 - human hand washing window in nice summer day

Radila jsem se s manželem a ten byl rozhodně pro profesionální úklidovou firmu. Říkal, že je to sice dražší, ale zaměstnanci jsou kvalitně proškolení a mají bohaté zkušenosti. Dokonce mi slíbil, že mi nějakou dobrou firmu na úklid najde. Výborně, a mám o starost méně.

Už druhý den na mě ráno na nočním stolku čekal lísteček s kontaktem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách, mytí oken, fasád Brno. Našla jsem si jejich webové stránky a dozvěděla se, že nabízí široké spektrum služeb od čištění koberců až po čištění fasád. Protože nejsem zrovna dvakrát důvěřivý člověk, rozhodla jsem si firmu pozvat zatím jen na mytí oken.

S paní na centrále jsem si domluvila mytí na následující týden. Ve smluvený čas dorazili dva pánové. Ukázala jsem jim všechna okna a oni se s úsměvem pustili do práce. Byli velice pečliví a měli v tom systém. Občas jsem je přišla zkontrolovat, ale nebylo to nutné. Okna jenom zářila. Překvapilo mě, že k leštění používají jenom suchou bavlněnou plenu, nikdy by mě nenapadlo že i na sucho mohu okna dokonale vyleštit.

Po skončení mytí jsem si rovnou domluvila s firmou A SERVIS mytí podlah a čištění koberců. Jsou to opravdoví profesionálové a jsou práci dělají dobře. Doporučuji.