29945980 - hand carefully cleaning window.

Přesný a pravidelný servis mytí oken od firmy „Práce čištění fasád ve výškách Ostrava“

Není moc hezké, když slunce posvítí do Vašich oken a ukáže se, jak jsou špinavá. To není moc dobrá vizitka, zvlášť pro firmu, ve které se každý den točí zákazníci. Zjistili jsme ale, že mytí oken asi nebude jen tak. Už jsme zaměstnávali pár pomocných sil, které nám s tímto měli pomoct a okna pravidelně umývat, ale nedopadlo to moc slavně. Rozhodně ne podle mých představ.

Když na oknech zůstanou po mytí šmouhy, také to nevypadá dobře. Naše okna potřebovala opravdové odborníky. Nakonec jsme zvolili firmu, která se mytím oken zabývá už dlouho, má proto již nějaké zkušenosti. Našel jsem na ni dokonce spoustu kladných ohlasů. Firmu jsme vyzkoušeli a už u ní také zůstali.

Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové  čištění fasád, mytí oken Ostrava a její služby si velmi pochvalujeme. Někdo by si pomyslel – jen mytí oken, ale po předchozích zkušenostech si služeb této firmy opravdu vážíme. Samozřejmostí pro ně je i mytí okolí oken, ne jen samotných skel. Okna po jejich mytí zůstanou vždy krásně vyleštěná. Nikde žádná šmouha.

Firma se nám také dokáže dokonale přizpůsobit a mytí oken jí ani netrvá dlouho. Prostě firma A SERVIS LIPKA je tou nejlepší, na jakou jsme mohli narazit. Dodržuje pravidelný termín čištění a ještě nikdy s ní nebyly problémy.

Jestli nevěříte, můžete si jejich služby vyzkoušet sami. Nepracují pouze pro firmy, ale pomůžou Vám s okny také v domácnosti. Už je to nějaký rok, co s touto firmou spolupracujeme a nikdy nás nezklamala, takže se těšíme i na další léta spolupráce.

Strojové, hloubkové čištění čalounění, koberců. Tepování Ostrava

S manželem se nám v práci oběma hodně daří, tak máme hodně velký dům, kde máme hned několik místností včetně toho, že tam máme každý svou menší soukromou kancelář. Byla jsem z domu vážně nadšená, ale postupem jsem si začala uvědomovat i jeho nevýhody, a jednou z nich byl hlavně úklid, protože udržovat tak velký dům není zrovna nic moc jednoduchého.

45696593 - carpet background

Když jsme měli peníze na to, abychom si pořídili tak velký barák, tak si přece můžeme dovolit úklidovou firmu, říkal pořád manžel. Jako měl pravdu, ale já jsem nebyla moc nadšená z toho, že bych měla nějak častěji někoho pouštět k sobě domů. Ale nakonec jsem došla k závěru, že koberce, podlahy a okna bude přece jen lepší nechat na úklidové firmě.

Ale nechtěla jsem tu práci svěřit jen tak někomu, tak jsem si sedla k internetu a opravdu hodně podrobně zkoumala recenze, články, fóra a diskuze a nejlepší ohlasy měla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, tepování koberců Ostrava.  Kontaktovali jsme je a pozvali si je na čištění všech jmenovaných věcí. A musím říct, že jsme s nimi byli velice spokojeni.

Ke všem věcem v domě se chovali velmi ohleduplně, byli vážně opatrní a svou práci prováděli pečlivě. I cena jejich služeb mi přišla rozumná, pro někoho možná vyšší, ale my si za skutečnou kvalitu rádi připlatíme.

 

Zaměstnanci měli navíc velmi slušné a příjemné vystupování a já my tak této firmě nemáme co vytknout, takže pokud poptáváte třeba službu čištění koberců Ostrava, doporučujeme vám se obrátit na pracovníky z A SERVIS, protože věříme, že s jejich prací budete spokojeni.