open window in rural house

Okna a naše babička-  konečně máme po starosti!

Všichni to známe- rodiče pomalu stárnou a pokud člověk nebydlí s nimi nebo za rohem, postarat se o ně je horší. Já bydlím s rodinou v Praze, ale rodiče bydlí na vesničce u Brna. Už to nejsou žádní mladíci a tak jim musím vypomáhat s úklidem a pracemi kolem domu.

Sama mám, ale svých starostí dost a říkala jsem si, že klidně i někomu zaplatím, pokud jim domek uklidí, umyje okna. Já budu mít klid, rodiče uklizeno- tak přece spokojenost na všech frontách. Chápete, bála jsem se- takových případů, jak někomu ublížili, okradli, je víc než dost.

Dívala jsem se na reference firem, ptala se známých a teda jednu úklidovou firmu vybrala. A SERVIS LIPKA s.r.o. to tedy vyhrála. Komunikace s nimi byla úplně super. Jelikož jsme se domluvili na pravidelném úklidu a do toho sem tam umýt okna – cena byla více než vyhovující. Mamka si pochvaluje, že přes okna tak dobře ještě neviděla. Už k nim jezdí pravidelně jedna slečna, takže mamka ví, koho čekat.

A úklid samotný? Nebyla na ně žádná stížnost a to od mamky, která je neskutečná detailistka, je víc než překvapující! Takže pokud hledáte někoho na úklid i vy, nebojte se využít služeb externích firem a to zejména A Servisu Lipka. Mají osobní přístup, dobré ceny a služby si nemohu vynachválit!

Čištění koberce v dětském pokoji v Brně

Ten, kdo má doma malé dítě ví, co je to nepořádek. A pokud máte v dětském pokoji i koberec, tak jistě víte i to, jakou ho dá práci, alespoň trochu, vyčistit. Někdy už na to člověk sám nestačí a je potřeba zavolat odborníky.

happy boy smiling kid on blue carpet in living room at home

Jednou se moje malé zlatíčko rozhodlo, že si bude, v nestřeženém okamžiku, malovat po koberci temperami. Oceňuji jeho umělecký talent, ale myslela jsem v tu chvíli, že mě odvezou. Zbývalo mi jediné, odnést tento umělecký kousek do galerie a nechat ho ocenit nebo se ho pokusit vyčistit. Jak jsem později zjistila, měla jsem ho raději odnést do té galerie. Po mém zásahu vypadal koberec ještě hůř, než po tvůrčím projevu mého dítěte.

Když přišel manžel z práce a viděl naše veledílo, musel se smát. Mně už tolik do smíchu nebylo, ale záhy jsem se dozvěděla, proč jemu ano.

Do jejich firmy jezdí, každého čtvrt roku, čistit koberce A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jedná se o firmu, která se specializuje na hloubkové čištění koberců, umývaní oken i výloh, ale dokonce i odstraňování grafity aj. Manžel si vzal na ně kontakt a díky jejich flexibilitě domluvil, již na druhý den, čištění našeho koberce! Neuvěřitelné!

Druhý den A SERVIS opravdu ve smluvený čas přijel. Jednoho to překvapí, že jsou ještě i spolehlivé firmy. Pánové si sebou přivezli nějaký čistící stroj a poučili mě, že koberce čistí velmi efektivní strojovou metodou. Dozvěděla jsem se navíc i to, že koberec bude nejen čistý a voňavý, ale chemie, kterou používají, ho navíc vydezinfikuje a zbaví roztočů.

Ptala jsem se, jestli není chemie, se kterou koberce čistí, toxická. Přeci jen se Matýsek plazí po zemi a každou chvíli něco strká do pusy. Pánové mě uklidnili, že chemie Bosh RTS je velmi kvalitní, ale zároveň šetrná a vhodná i do prostor, kde se pohybuje malé dítě nebo se pracuje např. s potravinami.

Koberec byl po jejich zásahu jako nový, měkoučký a voňavý. S firmou A SERVIS LIPKA, jsem byla velmi spokojena. A nejen s jejich prací, ale i s jejich přístupem, který byl velmi vstřícný a ochotný. Tuto firmu mohu jen doporučit.