Okna i dveře pro váš dům najdete na jednom místě

Pokud řešíme otázku nových dveří, oken, nebo dokonce obojího, jistě nejprve hledáme všemožné varianty a zjišťujeme, zda splňují nejen naše požadavky, ale také rozpočet. Dbáme na tepelně izolační vlastnosti, bezpečnost, životnost a potřebu údržby jednotlivých druhů materiálu. Ve všech otázkách pomohou profesionálové z oboru, společnost Okna JIS se v něm pohybuje již více než 30 let a rozhodně má co nabídnout.

Možnosti výběru

Jak z hlediska oken, tak z hlediska dveří, nabízí Okna JIS výběr ze 3 druhů materiálů, kterými jsou plast, hliník a dřevo.

Klasickou variantou jsou plastová okna a dveře, a to nejen pro dobrou finanční dostupnost, ale také díky nenáročnosti na údržbu. Plastové dveře a okna nabízí více barevných variant, přičemž dokonce vnitřní a vnější strana může mít odlišné barvy.

Hliníková okna a dveře jsou velmi elegantní a jejich životnost je velmi dobrá. Požadavky na údržbu jsou malé, díky své pevnosti a odolnosti jsou hliníková okna možná využít pro velkoformátové prosklené plochy. Hliníkové dveře je možné využít nejen jako vstupní dveře do rodinných domů, ale také jako vstupní dveře do panelového domu nebo fasádní systém.

Klasickou variantou jsou dřevěná okna a dveře. Jsou cenově dobře dostupné, vyráběné z kvalitního českého dřeva, které je navíc opatřeno hloubkovou impregnací pro delší životnost. Menší nevýhodou oproti plastovým a hliníkovým variantám je, že dřevěná okna a dveře jsou o něco více náročná na údržbu. Jestliže je však prováděna pečlivě a pravidelně, materiál je dlouhotrvající a stabilní.

Okna JIS dbají na bezpečnost

Kromě kvality je kladen důraz také na bezpečnost oken a dveří. Z nabídky je možné vybírat nejen bezpečností skla, ale také bezpečnostní kování na dveře, kde si můžete vybrat nepřeberné množství bezpečnostních prvků, zamykacích možností včetně scan otisku prvků.