Vybíráte nábytek do koupelny? Zvolte bílou barvu, která prostor opticky zvětší

Někteří z nás mají to štěstí, že bydlí v domě, kde je koupelna podobně velká, jako třeba menší kuchyně nebo menší dětský pokoj. Ale většinou bydlíme tak, že je na koupelně, co se místa týče šetřeno. Kupříkladu v bytech často chybí v koupelně okno a je zde věčně tma. Ideální je proto koupit do této často využívané místnosti světlý nábytek, který prostor opticky zvětší. A nejen to. Díky vybavení v bílé nebo jiné světlounké barvě nebude prostor zatížen, nebudete se cítit stísněně.

Jednoduchost a praktičnost v koupelnovém nábytku

Na webových stránkách finecase.cz najdete kolekci koupelnového nábytku SOGLIO. Je kompletně bílý, jednoduchý, na pohled příjemný. Vybrat si můžete vysokou skříň se 3 poličkami a 2 šuplíky, nebo nízkou koupelnovou skříňku úzkou jednokřídlou příp. širší nízkou dvoukřídlou.

Pod umyvadlo zde najdete přímo skříňku určenou pro tento účel. K dostání jsou hned tři takové modely. Je na vás, jestli zvolíte skříňku s plnými dvířky od shora až dolů, nebo pod umyvadlo zvolíte druhý typ, tedy skříňku s otevřenou policí, pod níž je uzavíratelná skříňka, která schovává sifon a hadice.

Velmi praktická je i závěsná nástěnná police, do níž můžete uložit i předměty, které mají být nedostupné dětem. Má otevřenou polici a nad ní je dvoukřídlá skříňka.

Rohová koupelnová police

Ať už máte v koupelně vanu nebo sprchový kout, bude se vám hodit rohová koupelnová police, na kterou můžete odkládat sprchové gely, šampony a vše ostatní, co k mytí se potřebujete. Čtyři poličky a 3 háčky nabízí prostor pro 4 osoby, kdy každý by měl svou poličku. Je ale na vás, zda si místo dělíte, nebo je vás třeba 6 a poličky budou všechny všech. Teleskopická tyč, na které jsou police umístěny, umožňuje postavit tohle vybavení i do prostoru.

Více na finecase.cz.