On už zase kutil aneb o nepořádku v domácnosti

Domácí kutilové jsou tak trochu jako malé děti: je radost je doma mít a nic vám na tváři nevyloudí úsměv tak spolehlivě, jako pohled na to, co zrovna dělají. Ale za ten nepořádek je máte občas sto chutí přetrhnout a sobě nalít pořádného panáka.

Jenže kutil domácí zkrátka bez nepořádku existovat neumí. On zkrátka všechna ta hejblátka, hračičky a serepetičky bezpodmínečně potřebuje a to nejlépe najednou. A co je horší, mnohdy je vlastně ani nemá kam uklidit a volná polička v prádelníku vypadá stejně dobře jako jakákoliv jiná.

Vzniká tak paradox, ve kterém jsou pracovní dílenské stoly zarovnané až po okraj nepořádkem menším zlem v porovnání se situací, kdy kutil celý ten nepořádek roznáší po celém domě, kdykoliv potřebuje něco opravit. A tady právě přichází šance pro vás.

 

Nepořádek, který nevidíte, není nepořádek

Šetřete svoje nervy a pořiďte svému šikovnému kutilskému zlatíčku plastové kufry na nářadí, do kterých všechno svoje vybavení snadno uklidí (nebo jednoduše za nepořádkem zaklapne víko hliníkové přepravní bedny. Už nikdy nebudete muset zametat šroubky a matice z korkové podlahy v kuchyni nebo se se sklopenýma očima vyhýbat dotazům o uklizeném šroubováku, který jste v návalu vzteku mrskla z okna.

 

Když kufr nestačí

Pro kutilské profesionály je ale často jeden kufr málo a vůbec by nejradši dali přednost situaci, ve které je nářadí bude všude následovat samo. Jsou to tak trochu hodinky s vodotryskem, nicméně dílenský vozík na nářadí by jejich nároky mohl splnit více než dobře. Jednoduše si ho vždy přitáhnou na místo činu a po akci zase odtáhnou (nebo totéž nechají na vás, pořád je to ale lepší, než půl hodiny uklízet zarovnaný a zaprasený stůl).

Dílenské vozíky na nářadí jsou dostupné v mnoha variantách a je jen na vás, jestli se vám více zalíbí policový nebo zásuvkový. Vždy by ale měly být vyrobené z kvalitního materiálu a nejlépe od renomovaného výrobce. No name vozíky z hobbymarketu se většinou příliš dlouhou životností chlubit nemohou a vy si tak domů přinesete spíše dar danajský, který se rozbije v tu nejnevhodnější chvíli a nádavkem zaseknutým kolečkem poškrábe drahou plovoučku.

Nakupte dílenské vybavení v e-shopu All4.cz a využijte praktického balení všech výrobků, které stačí doplnit dekorativní mašlí a jmenovkou a ihned odtransportovat šťastnému

obdarovanému. Balit celou krabici do dárkového papíru není třeba. Za prvé je to docela fuška, za druhé ho budete potřebovat docela dost a za třetí to správný kutil stejně neocení. Jemu jde hlavně o ten obsah. Věřte mi.