Originální trička nejen pro nadšené sportovce!

I vy jistě souhlasně přikývněte na názor, že tričko je nejlepším kouskem oblečení pro většinu sportovních aktivit. Je to současně svršek, který se hodí pro běžné nošení doma a můžete v něm vyrazit třeba i do práce. Nosíte tričko rádi a chcete si obohatit šatník o další kousek? Inspirace pro vás máme plno!

 

Designy, které překvapí každého!

Všední tričko se rázem přemění ve stylový kousek, když ho ozdobí originální slogan nebo obrázek. Kousky plné neotřelých nápadů nabízí e-shop triko4u.cz. Jeho nabídku tvoří trička, která si i vás získají osobitostí.

Na své si zde přijde milovník jakéhokoliv sportu. Pro volejbalisty jsou připravena různobarevná trička pro jednotlivé hráče – např. pro smečaře – i pro celý tým s vtipným obrázkem volejbalových poloh. Vyrážíte s přáteli často na bowling? Pořiďte si bowlingové tričko s potiskem evoluce. S pozměněným designem poslední postavy je k mání i pro fotbalisty. Chodíte na ryby? Okolí pobavíte, když si koupíte tričko s potiskem na zádech: Děkuji za optání, neberou! Nabídku tvoří i další originální trička například pro pejskaře, hokejisty, vodáky, milovníky bojových sportů a mnoho dalších. Jsou k dostání v rozličných barvách, i vy si jistě najdete to ideální pro vás.

 _tn2_3849

Výhoda díky kvalitě!

Možná vás napadlo, že designová trička bývají nevalné kvality. Pro ty z www.triko4u.cz to neplatí. Trička jsou ze 100% bavlny, která vás nezklame. Je příjemná na tělo, dokáže odvádět pot. Navíc je vysoce odolná a vydrží i časté praní. Obchod má připravena pánská i projmutá dámská trička. Kromě nich nabízí také mikiny s potiskem, nadměrná trička až do velikosti 5XL a další sportovní oblečení. Sháníte dresy pro váš tým? V obchodě si můžete objednat potisk dresů. K dispozici je vám i online návrhář potisků, ve kterém si snadno navrhnete tričko podle vašich představ.