Termoprádlo nakupujte u odborníka. Devold vám zaručí tepelnou pohodu

Déšť, vítr, klimatizace, ranní mrazíky – na podzim existuje spousta věcí, které vám dokáží znepříjemnit cestu do práce. A zůstat ve vlhkém propoceném oblečení celý den také není nic příjemného. Ale víte, že funkční termoprádlo Devold vás těchto obtíží dokáže zbavit, a navíc vůbec nebudete vědět, že ho máte na sobě?

Termoprádlo je vlastně funkční prádlo vyrobené ze speciálních vláken (v případě značky Devold především z unikátní merino vlny), které odvádí pot i vlhkost pryč od pokožky a udržuje tak celé tělo v suchu a v teple. Merino vlna dokáže nasát a odpařit vlhkost přibližně 20x lépe než umělé vlákno. Díky tomu nám dovoluje cítit se příjemně i při těch nejvypjatějších sportovních a pracovních výkonech.

Největší výběr oblečení značky Devold najdete v e-shopu www.termopradlo-devold.cz, který je největším  prodejcem funkčního prádla Devold v ČR. Jak jeho majitelé s oblibou říkají, prodávají jen to, co sami nosí. Ve všem vám tedy dokáží fundovaně poradit a zodpoví jakoukoli vaši otázku.

active-body-a-kalhotky-modra

Pro koho se hodí termoprádlo?

To je asi nejčastější otázka, související s termoprádlem. Odpověď zní: úplně pro všechny. Mohou ho nosit děti i dospělí. Zákazníci ho často kupují jako dárek i svým rodičům, protože chtějí, by se cítili pohodlně a v teple. Využijete ho všech všech situacích, při kterých jste vystavení prudkému střídání teplot. Namátkou jmenujme třeba pekaře, řezníky, zahradníky nebo lékaře, kteří mohou nosit tenké funkční tričko pod lékařskou košilí. Samozřejmostí je použití v oblasti sportu a dalších fyzických aktivit, ale termoprádlo klidně můžete nosit i doma. Zvláště v sychravých podzimních dnech, kdy je vzduch doslova nacucaný vlhkostí, je dobře padnoucí termoprádlo doslova darem z nebes.

621524-rose-4

Funkční prádlo Devold vás udrží v teple v jakékoliv situaci. Vlna merino je navíc přirozeně chráněná proti bakteriím, kterým brání v rozmnožování a termoprádlo z merina proto nikdy nepříjemně nezapáchá a to ani po několikadenním nošení, kterému se třeba na horských chatách leckdy nevyhnete.

Nákup v e-shopu Termoprádlo-Devold.cz má navíc i další výhody. Garantována je výměna nesedící velikosti zdarma včetně poštovného k vám i doprava po celé ČR zdarma. A vybírat můžete i z nabídky příjemných ponožek nebo hřejivých vlněných svetrů,  s nadčasovým norským vzorem, které nosí i norská královská rodina.