OTOS – energie pro váš automobil

Pokud jste majitelem osobního automobilu, jistě víte, že váš plechový miláček potřebuje kvalitní a pravidelnou péči a samozřejmě také kvalitní příslušenství a doplňky. Pokud chcete špičkovou kvalitu, zkuste se podívat na nabídku společnosti OTOS s.r.o.

 

 

Kvalitní nabíjení je základ

Každý automobil potřebuje především kvalitní baterii – bez ní prostě nejede. Současně s ní se ale vyplatí mít po ruce i nabíječku autobaterií, která vám může pomoci ve svízelných situacích. Hodí se zejména v zimě, ale své uplatnění najde i v jiných ročních obdobích – nikdy nevíte, kdy se co stane. Nabíječka autobaterií je vlastně jakási jistota startu.

 

Nabídka je široká!

Širokou nabídku nabíječek autobaterií nabízí právě společnost OTOS s.r.o. V jejich nabídce najdete nabíječky různých druhů a značek. Skvělou volbou je například nabíječka autobaterií BOSCH C3 6/12V, která je určena  pro nabíjení akumulátoru osobních vozidel a motocyklů s jmenovitým napětím 6 a 12 V. Koupit ji nyní můžete za mimořádnou cenu 1 390 Kč. V nabídce je i nabíječka autobaterií CTEK Multi XS 5.0 12V, hlavními přednostmi této nabíječky jsou vyšší nabíjecí proud (5A) a osmifázový profil s „rekondičním“ režimem. Tato nabíječka autobaterií12V je k dostání za 1 745 Kč – cena, kterou jinde prostě nenajdete. Zajímat by vás mohla také Nabíječka autobaterií TELWIN LEADER 400 12/24V se startem. U této nabíječky je možné nastavit ní standardní a rychlé nabíjení autobaterií, protože má tři nabíjecí stupně. Je určená pro nabíjení akumulátorů osobních, dodávkových a nákladních automobilů nebo pracovních strojů s možností startování těchto vozidel. Její cena je 3 790 Kč!

Nabídka je ale mnohem širší, stačí si pouze vybrat.

 

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz .