Vše pro váš automobil

 Být vlastníkem automobilu s sebou nese řadu povinností. Mezi základní z nich patří pravidelná údržba, která by měla zajistit dlouhou životnost našeho plechového miláčka. I přesto se ale někdy něco pokazí…

 

 

Kompletní nabídka

Pokud jste právě v situaci, kdy potřebujete na vašem autě něco opravit, sháníte nějaký ten náhradní díl nebo doplňky, měla by vás zajímat nabídka společnosti Pařízek – Autodíly s.r.o., pomůžou vám téměř s čímkoliv. Nabízí služby i produkty, které jsou pro provoz vašeho automobilu nezbytné.

Služby pro maximální spokojenost

Pařízek – Autodíly s.r.o. nabízí veškerý servis pro osobní, dodávkové i malé nákladní automobily. Samozřejmostí je i profesionální pneuservis. Firma se nachází v Benešově a stačí ji kontaktovat, na termínu se rozhodně domluvíte. Provádí také čištění klimatizací, ruční mytí, zajistí odtah i měření emisí, seřízení světel a další služby.

Produkty pro všechny

Do jejich specializace ale patří i nabídka veškerého příslušenství. V jejich e-shopu najdete nabídku všeho, co pro váš automobil potřebujete. Vybírat můžete například autokosmetiku, autoalarmy, hasicí přístroje, veškeré autodoplňky, kapaliny jako jsou oleje nebo brzdová kapalina, stěrače a mnohem více. Vybírat můžete například i tuningové doplňky.

Akční cena

Navíc v současné době připravili akční ceny u vybraných produktů. Akce se vztahuje například na autolékárničky, disky nebo přední dveře různých modelů aut.

 

Více informací  najdete na www.vyfukybn.cz.