Ověřte si online, zda je rychlý internet dostupný i u vás

Rychlé internetové připojení je dnes nezbytností. Všechno řešíme online, ať už nakupování, placení účtů nebo aktuálně třeba i výuku. Čekat na načítání stránek, sledovat sekající se video nebo stahovat nekonečně dlouhou dobu je v 21. století už otravné. A hlavně to vůbec není nutné.

Rychlý internet je dnes k dispozici na většině území republiky. Ve větších městech působí dokonce více společností, které se předhání v rychlostech i cenách. Několik jich poskytuje internet po různých koutech republiky. Patří mezi ně i Nej.cz.

 

Ověřte si dostupnost služeb online

Internet od Nej.cz využívá více než 120 000 zákazníků, kteří mohou benefitovat z rychlosti až 1000 Mb/s. Jak je tohle možné? Firma má totiž nataženou kvalitní optickou síť. Navíc se zákazníky nesnaží nijak napálit. Rychlost se neomezuje podle počtu připojených uživatelů, neexistuje žádný limit, po jehož překročení by se internet zpomalil.

Společnost pokrývá více než 100 obcí v ČR. Jestli je mezi nimi i ta vaše, zjistíte poměrně snadno. Na webových stránkách společnosti https://www.nej.cz/ si stačí zadat název vašeho města a hned se dozvíte, jestli byste si také mohli užívat internetu s rychlostí až 1000 Mb/s.

 

Stoupá také zájem o internetovou televizi

Nej.cz spolu s připojením k internetu nabízí i internetovou televizi. Zájem o ni stoupá, protože vás zbaví starostí. Už nemusíte řešit přechod na DVB-T2 a v budoucnu ani jiné změny technologií. Kromě toho získáte daleko více možností – internetová televize vám dává například šanci pozastavit si pořad a opětovně spustit, až se vrátíte k televizi, uložit oblíbený film, sledovat televizní program zpětně apod. Nej TV je kromě toho možné sledovat až na 4 zařízeních, nejen na televizi, ale i na tabletu či telefonu. Díky tomu už se nemusíte doma dohadovat, co si večer pustíte, každý má šanci sledovat, na co má chuť.