Paella recept

Jaro je ideálním obdobím pro plánování letní dovolené. Většina lidí touží v létě vyrazit někam do cizích zemí. Velmi oblíbené jsou zejména přímořské státy jako Chorvatsko, Itálie, Bulharsko nebo Španělsko. Právě posledně jmenovaná země disponuje velmi lahodnou kuchyní, která bez pochyb stojí za ochutnání. Stejně jako samotné dějiny Španělska, tak také španělská kuchyně je výrazně ovlivněna působením Arabů a Židů v této zemi. Výrazný vliv na španělskou kuchyni mělo také koloniální osidlování v Americe.

 Na severu země se setkáte také s výrazním působením francouzské kuchyně. Než se pravděpodobně vydáte na letní dovolenou, bude to ještě nějaký čas pravděpodobně trvat. Chuť španělské kuchyně Vám mohou přiblížit webové stránky Španělské recepty, které najdete na této webové adrese: www.spanelskerecepty.cz.

Recepty si na této webové stránce můžete vybírat podle nejrůznějších parametrů, tedy například podle regionu, druhu pokrmu i doby přípravy. Tu pravou pochoutku mezi španělskými recepty si vyberou také lidé, kteří musí držet ze zdravotních důvodů dietu. Jedinečnou španělskou pochoutku představuje zejména paella. Tento pokrm patří vůbec k nejlákavějším a zároveň nejoblíbenějším španělským pokrmům.

Připravuje se z rýže ve speciální pánvi, do které se přidá kuře, králičí maso, pravý šafrán, olivový olej, bílé fazole, rajčata a rozmarýn. K jednoduššímu zvládnutí paella receptu si pro Vás kuchaři nachystali fotografie postupu tohoto receptu. U receptu samozřejmě najdete také konkrétní postup a doporučený nápoj.

Recepty online jsou jedinečnou příležitostí, jak si přijít na své v rámci vynikající španělské kuchyně.