Plachta na bazén pro všechny tvary a rozměry

Pokud hledáte správnou plachtu na bazén právě například právě pro ten váš atypický, tak už nemusíte hledat dál. Bazénové plachty dominují našemu sortimentu a přizpůsobujeme je plně požadavkům našich klientů.

V praktické rovině značně zvyšují komfort užívání bazénu a chrání jak bazén samotný, tak i členy rodiny nebo domácí mazlíčky. Kvalitní provedení se netýká jen samotného materiálu plachty, ale i napínacích gum, kotvících kolíků, čepů, odtokových sít a dalších částí.

 

Ochrana před pády i nečistotami

Pro bazén jakéhokoli typu existují z jeho konstrukce dvě hlavní rizika. Prvním je, že se do něj dostane zvenku nečistota, kterou je pak třeba odstranit, obvykle ručně. Druhým rizikem je skutečnost, že do nezakrytého bazénu může kdokoli spadnout a zranit se, případně se nedostat ven. To druhé zahrnuje hlavně domácí mazlíčky.

Kvalitní plachty na bazén odstraňují obě rizika. Do vody se nic nedostane a naše plachty jsou natolik pevné, že v klidu ustanou i pády členů rodiny.

 

Jak dlouho to vydrží a co to vydrží

Plachty na bazén dodáváme podle specifikace klienta. Mají však společné to, že jsou vyrobeny výlučně z vysokopevnostního PVC německého výrobce a tento materiál má gramáž mezi 500 až 650ti gramy na metr čtverečný. Spolu s precizností celého provedení je tato síla materiálu zárukou vynikající kvality a funkčnosti spolu s dlouhou životností samotné plachty na bazén. Ta se při normálním použití pohybuje mezi 10 – 15ti lety v závislosti na konkrétním druhu.

 

TOP kvalita plachet

Tato varianta má povrchové lakování, což velmi zjednodušuje její údržbu. Vždy má také odtokové síto pro vodu a jednotlivé gumy se speciálním úchytem pro zajišťovací kolíky. Materiál použitý v této plachtě na bazén má vynikající pevnost a možné zatížení až 70 kg/1m2. Celá plachta je vyrobena podle zadání zákazníka, cena výroby začíná na 400 Kč za metr čtverečný.

 

Typy Ekonomik a BASIC

Povrchově lakovaná plachta na bazén se snadnou údržbou, ovšem tentokrát bez odtokového síta. Užité PVC snese zatížení až 50 kg na metr čtverečný a po obvodu má plachta záchytnou gumu pouze v jednom kuse. Je vyrobitelná zcela podle specifikací a parametrů bazénu a výrobní cena začíná na 350 Kč za metr čtverečný.

BASIC typ plachty na bazén nemá povrchový lak, kvůli čemuž je jeho údržba poněkud náročnější. Jde o model pro klienty hledající adekvátní kvalitu za přijatelnou cenu. Tvar se drží základních obdélníků s obvodovou gumou držící plachtu v jednom kuse. Stejně jako předchozí typ vydrží váhu 50 kg na 1m2 a výrobní cena začíná na 250 Kč za metr.

 

Ozvěte se nám

Zastihnout a domluvit se na konkrétním typů pro vás bazén můžete na čísle +420 605 797 777  nebo zavoláme my Vám. Nebo nás kontaktuje na mailové adrese obchod@jabor.cz.