Plánujete cestu do Bratislavy? Víme, kde najít to nejlepší ubytování!

Chcete získat jistotu pohodlného ubytování v hlavním městě Slovenska s dostatečným předstihem nebo naopak sháníte něco komfortního doslova za pět minut dvanáct? Pak jděte přímo tam, kde vám kvalitu pokojů, servisu i hotelové kultury garantují se vším všudy – na rezervační portál Accor hotels!

 

Zaručená jistota, ať už vaše kroky míří kamkoliv

Nezáleží na tom, jestli hledáte hotely v Bratislavě nebo třeba v exotickém Dubaji, Accor hotels vám vždy nabídne jen a jen to nejlepší. Veškeré nabízené ubytování totiž splňuje přísné standardy v rámci sedmi nosných pilířů společnosti, zahrnujících všechny aspekty maximálně spolehlivých služeb, které si nároční zákazníci žádají.

 

Dva dobré tipy pro ubytování v Bratislavě

Pokud vaše kroky míří k našim východním sousedům, nabídne vám Accor hotels třeba Hotel Ibis Bratislava, který leží přímo v historickém centru tohoto nevšedního města. Unaveným cestovatelům poskytne komfortní ubytování v moderních pokojích, chutné menu od těch nejlepších kuchařů, ale i špičkové wellness procedury například uvolňující masáž nebo relaxační vířivku. Nechte se zlákat půvabem nedávno zrekonstruovaných pokojů, kouzlem bohatých snídaní formou švédského stolu nebo barem s pestrou nabídkou občerstvení!

Hledáte spíše VIP služby nebo plně vybavené zázemí pro pořádání konferencí či firemních akcí? Pak doporučujeme vyzkoušet hotel Mercure Bratislava s VIP salónkem, snadnou dostupností v centru, sedmi konferenčními místnostmi a non-stop dostupnou nabídkou jídla a pití. Zarezervujte si svůj pobyt prostřednictvím portálu Accor hotels a bez obav vše svěřte vyškoleným odborníkům, kteří se o všechny nezbytné náležitosti postarají za vás! Jednoduše si vyberte termín příjezdu a odjezdu, zkontrolujte dostupnost a těšte se na svůj jedinečný pobyt v Bratislavě se vším všudy!