Ubytování pro náročné? To je hotel Absolutum v Praze!

Najdete v něm vše, co si budete přát – komfortně zařízené pokoje oceněné čtyřmi hvězdičkami, wellness zázemí, fresh restauraci i ideální prostory pro pořádání firemních akcí, večírků nebo svateb. Ano, přesně takový je hotel Absolutum v Praze-Holešovicích, který upokojí i ty nejnáročnější klienty.

 

Komplexní služby ve špičkové kvalitě

Spokojenost s hotelovými službami začíná již u samotných pokojů. Boutique hotel Absolutum vám jich nabídne 32 (včetně dvou luxusně zařízených apartmánů), a to včetně klimatizace, baru a plně vybavené designové koupelny. Oceníte i množství pronikajícího denního světla a moderní vybavení, dalece přesahující běžné standardy.

 

Chutné hotelové menu, které si zamilujete

Jakmile se ubytujete, zamíří jistě vaše první kroky do hotelové fresh restaurace Salut. A co vás tam čeká? Snídaňová nabídka je dostupná od 7:00 do 11:00 aby si na své přišla ranní ptáčata i milovníci nočního života. Oběd a večeři si pak můžete zvolit z bohatého menu zahrnujícího české i zahraniční speciality.. A vaše gastronomické zážitky ještě umocní pohodlné kožené židle a akvárium s rybičkami, jehož pestrým životem se můžete kochat dle libosti.

 

Vše pro milovníky wellness

Tento wellness hotel v Praze se navíc může pochlubit finskou saunou, relaxační vířivkou, moderním soláriem i šikovnými masérkami a maséry, kteří vaše tělo dokonale uvolní po náročném dni. Nemusíte nikam chodit, snad jen na pokoj, kde si nakonec vydatně odpočinete na kvalitních matracích.

 

Perfektní zázemí pro firemní akce

Absolutum hotel v Holešovicích vychází vstříc i pracovnímu nasazení. V jeho zdech najdete skvělé zázemí pro firemní konference, školení a další akce, a to se vším všudy. Vybrat si můžete ze dvou velikostí školících místností a samozřejmostí je i vysokorychlostní Wi-Fi internet. Zkrátka ať už jedete do centra Prahy za prací nebo za zábavou, hotel Absolutum pro vás bude mít vždy připraveno jen a jen to nejlepší! Vyzkoušejte a uvidíte sami!