Plesová sezóna se blíží: dodejte jí briliantový lesk!

Doba letních dovolených už je za námi a na řadu přichází zimní plesová sezóna. Dámy v nádherných róbách se skvostnými účesy se pohybují po parketu a tancují s pány v oblecích. Briliantové šperky z vás udělají královnu všech plesů.

Vše, co se třpytí a leskne, vždy zaujme. Proto jsou drahokamy součástí šatů a šperků a čím více odráží světlo a přitahují pozornost, tím lépe. Drahokam je minerál, který je pro své estetické vlastnosti ceněný, tedy například diamanty, smaragdy nebo rubíny. Když jsou drahokamy upravené speciálním briliantovým brusem s ploškami, nazývají se brilianty. Do této zvláštní formy se vybrušují proto, aby co nejvíce vynikl lesk a odráželo se světlo, což je zejména u čirých diamantů opravdu výrazné a třpyt takových šperků je nepřehlédnutelný. Pro plesy jsou tak ideální briliantové náušnice, které ve světlech reflektorů a pohybu při tanci zaujmou naprosto každého na první pohled svým leskem. V kombinaci s náhrdelníkem pak zajistí, že žena bude nepřehlédnutelná a navíc nepotřebují žádné honosné róby, naopak jim sluší jednoduché, čisté linie, které dají dostatek prostoru právě kráse briliantů.

Lesk a třpyt drahokamů má kouzlo luxusu a výjimečnosti. Malý kousek princezny zůstane z dětství v každé dospělé ženě a i proto jsou brilianty vždy sázkou na jistotu, když hledáte vhodný dárek. Briliantové prsteny se vždy setkají s úspěchem, ať už jde jen zásnubní nebo jen tak pro radost. Na prstu se bude krásně třpytit při každém pohybu a odrážet paprsky slunce nebo světel v místnosti. Brilianty si skvěle rozumí se žlutým, růžovým i bílým zlatem.

Velkou výhodou těchto šperků je, že se nemusí ničím doplňovat a složitě kombinovat, jejich krása vynikne v kombinaci s jednoduchým outfitem nejen na plese, ale i při důležité obchodní schůzce, rodinné oslavě nebo návštěvě divadla.